Politerno > Україна і світ > Байден проситиме у Конгресу “значно більше” ніж $2 млрд для України та Ізраїлю

Байден проситиме у Конгресу “значно більше” ніж $2 млрд для України та Ізраїлю

  • 15 Жовтня, 2023
  • 201 Переглядів
  • 0

Адміністрація президента США Джо Байдена попросить у Конгресу виділити понад 2 мільярда доларів на допомогу Україні й Ізраїлю.

Про це радник американського президента з питань нацбезпеки Джейк Салліван заявив в інтерв’ю CBS, повідомляє “Європейська правда”.

Він зазначив, що США продовжують постачати Україні критично важливі озброєння для відбиття російських атак.

“Але нам потрібно, щоб Конгрес діяв. І президент чітко дав зрозуміти, що він збирається звернутися до Конгресу з пакетом фінансування для України, а також продовженням підтримки Ізраїлю. Ви можете очікувати інтенсивної взаємодії з Конгресом вже цього тижня, оскільки ми працюємо над таким пакетом і прагнемо забезпечити його двопартійну підтримку”, – підкреслив Салліван.

На запитання журналіста, чи йдеться про пакет у два мільярда, який об’єднає допомогу Україні, Ізраїлю, кошти на захист кордону і підтримку Тайваню, Салліван відповів, що сума “буде значно більшою”.

“Але, як я вже сказав, він, безумовно, включатиме необхідне військове обладнання для захисту свободи, суверенітету і територіальної цілісності України, а також для допомоги Ізраїлю в його боротьбі з терористичними ворогами”, – додав представник Білого дому.

Раніше ЗМІ повідомили, що наступного тижня Байден оприлюднить свій запит на додаткове фінансування України та Ізраїлю.

За даними NBC News, Білий дім готує запит на додаткове фінансування з коштами для Ізраїлю, України, Тайваню і зміцнення захисту кордону.

Раніше вже повідомлялось, що Білий дім розглядає можливість об’єднати в один запит до Конгресу прохання про військову допомогу для України та Ізраїлю, сподіваючись, що це збільшить шанси на схвалення підтримки Києва.

Нагадаємо, ексрегіонал та президент Національного університету “Одеська юридична академія” Сергій Ківалов вручив нагороду директору Одеського територіального управління НАБУ Володимиру Деуліну до Дня юриста, який був 8 жовтня.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE