Politerno > Україна і світ > “Слуги народу” та нардепи з колишньої “ОПЗЖ” блокують закон про заборону Московського патріархату

“Слуги народу” та нардепи з колишньої “ОПЗЖ” блокують закон про заборону Московського патріархату

  • 27 Листопада, 2023
  • 283 Переглядів
  • 0

Нардепи “Слуги народу” та члени раніше забороненої проросійської фракції “ОПЗЖ, блокують закон про заборону Московського патріархату.

Про це йдеться у дослідженні руху “ЧЕСНО“.

Як ідеться в матеріалі “ЧЕСНО”, 44 депутати вимагають у голови Верховної Ради Руслана Стефанчука звернутися до Венеціанської комісії щодо висновку про урядовий законопроєкт № 8371, який пропонує заборонити московську “церкву” в Україні.

Підписантами цього звернення є переважна більшість членів раніше забороненої проросійської фракції “ОПЗЖ”. Майже половина підписантів — це нардепи “Слуги народу”, по одному представнику “Батьківщини” та групи “За майбутнє”, а також позафракційні депутати.

“Примітно, що підписантами звернення стала низка одіозних нардепів: Юрій Бойко, Сергій Льовочкін, Максим Бужанський, Артем Дмитрук, Євген Шевченко, Георгій Мазурашу, Павло Халімон та інші. Зауважимо, що більшість підписантів мають керівні посади як на рівні парламентських комітетів, так і на фракційному рівні.

Автором ініціативи є перший заступник голови фракції "Слуги народу" Андрій Мотовиловець, також підписи під зверненням поставили ще троє заступників голови фракції — Артем Культенко, Ольга Савченко та Максим Ткаченко. Крім того, голова податкового комітету Данило Гетманцев та Євгеній Брагар, який зараз виконує обов'язки голови комітету з питань свободи слова замість Нестора Шуфрича". 

Автори звернення називають пропозицію заборонити церкву - спробою "обмежити право громадян України та свободу світогляду і віросповідання". Також зазначили, що "держава не має права вказувати в яку церкву ходити віруючим громадянам України". Таке звернення може значно відкласти розгляд ініціативи у другому читанні.

Нагадаємо, Китай не планує брати участь у фінансуванні анонсованого Путіним проєкту газогону “Сила Сибіру-2” і вимагає від Росії нових знижок на газ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE