Politerno > Україна і світ > Politico назвало Зеленського мрійником року у Європі

Politico назвало Зеленського мрійником року у Європі

  • 28 Листопада, 2023
  • 417 Переглядів
  • 0

Американське видання Politico визнало президента України Володимира Зеленського найвпливовішим діячем в Європі у категорії “мрійники”.

Про це пише Politico.

У цьому списку видання визначає людей, які найбільше впливатимуть на те, як розгортатимуться події у 2024 році.

У здобутки Politico приписує Зеленському наступне: мовляв йому “вдалося проштовхнути речі, які донедавна були немислимими, висунувши Україну в першу чергу на членство в ЄС – і ближче, ніж хтось вважав можливим, до військового альянсу НАТО”.

Але 2024 рік йому прогнозують складним, адже “Світ збентежений війною на Близькому Сході; українці виснажені дворічними битвами та боротьбою за повернення території перед обличчям жорстокої російської м’ясорубки”.

“Оскільки Захід ухиляється, а Україна продовжує зіштовхуватись з загрозою існуванню з боку свого значно більшого сусіда, Зеленський перейшов від благань західних країн про допомогу до читання їм лекцій – і це не так успішно, як його більш піднесені промови”, – йдеться у матеріалі.

Також видання пише про перспективу виборів в Україні у 2024 році та про те, що аби провести їх Зеленському доведеться змінити Конституцію України і ця перспектива, за словами видання, викликає “серйозні питання щодо демократичної легітимності”.

Нагадаємо, європейська мережа операторів ENTSO-E 28 листопада ухвалила рішення про переведення України в режим постійної синхронізації з європейською енергосистемою.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE