Politerno > Україна і світ > Справа Гринкевичів: суд скасував арешт майна, яке переписали на іншу людину

Справа Гринкевичів: суд скасував арешт майна, яке переписали на іншу людину

  • 18 Квітня, 2024
  • 638 Переглядів
  • 0

Суд скасував арешт на частину майна, що фігурує у справі проти львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого підозрюють у справі постачання неякісного одягу для ЗСУ.

Про це йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду, на яку звернуло увагу видання NGL.media.

Журналісти з’ясували, що ще влітку 2023 року бенефіціаром компанії “ВТ Девелопмент” була дружина Ігоря Гринкевича – Світлана. Однак тепер власником компанії є львів’янин Максим Станкевич.

22 січня 2024 року Печерський районний суд міста Києва арештував майно “ВТ Девелопмент” у Львові, а саме: будівлю площею 3100 м2, на вул. Героїв УПА, 72 у Львові; нежитлові приміщення холодильника-розподілювача на вул. Апостола Д., 14 площею майже 1760 м2, земельну ділянку площею 0,15 га на вул. Героїв УПА.

Арешт на майно цієї компанії наклали в межах розслідування щодо компаній “Трейд лайнс рітейл” та “Будівельна компанія Сітіград”, які фігурують у справі Гринкевича.

На судовому слуханні представник компанії “ВТ Девелопмент” стверджував, що її майно не пов’язане з договорами, які укладали компанії Гринкевича.

Також суд встановив, що слідчі не надали доказів протиправної діяльності компанії, вона не є стороною договорів, які розслідують, а майно придбали задовго до їх укладення.

Тому суд вирішив, що подальше збереження арешту майна “не виправдовується потребами досудового розслідування” і скасував його.

Це одне із трьох відомих кримінальних проваджень щодо Ігоря Гринкевича. В основній справі, щодо поставки неякісного одягу для військових, підозрюваними є Ігор Гринкевич із сином Романом та ще троє людей. Наразі строки досудового розслідування продовжили 17 липня цього року, у справі хабаря – до кінця червня.

Нагадаємо, на майно львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, членів його родини, а також двох співучасників шахрайської схеми накладено арешт, а питання про накладення арешту на нерухомість колишньої нареченої Романа Гринкевича Соні Морозюк розглядалося станом на лютий. 


Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE