Politerno > Україна і світ > Путін робить перестановки в уряді, міноборони матиме нового керівника

Путін робить перестановки в уряді, міноборони матиме нового керівника

  • 12 Травня, 2024
  • 309 Переглядів
  • 0

Андрій Білоусов

Російський диктатор Володимир Путін пропонує призначити Андрія Білоусова міністром оборони замість Сергія Шойгу.

Про це повідомили пропагандисти РИА Новости.

До Ради Федерації надійшли запропоновані Путіним кандидатури на посади керівників низки федеральних міністерств і відомств.

Зокрема, міністром оборони Путін пропонує призначити Білоусова Андрія Ремовича, який був першим заступником голови уряду РФ.

Із 2012 року посаду міністра оборони Росії займає Сергій Шойгу.

Як повідомляє РИА Новости, Путін призначив Шойгу секретарем Радбезу РФ, а попереднього секретаря Радбезу Миколу Патрушева звільнив “у зв’язку з переходом на іншу роботу”.

Довідково: Білоусов на посаді першого віце-прем’єра займався розробкою основних напрямів соціально-економічного розвитку, координацією роботи щодо досягнення національних цілей розвитку (травневих указів президента), моніторингом виконання нацпроектів та іншим. До приходу в адміністрацію президента у 2013 році він був міністром економічного розвитку в уряді Дмитра Медведєва (з 21 травня 2012 р. по 24 червня 2013 р.). У 2008-2012 роках був директором департаменту економіки та фінансів апарату уряду. До цього два з половиною роки обіймав посаду заступника міністра економічного розвитку та торгівлі. З 2000 по 2006 роки Білоусов був генеральним директором Центру макроекономічного аналізу та короткострокового прогнозування (ЦМАКП).

Нагадаємо, Міноборони України оприлюднило ролик про український військових, який є майже точною копією ролика з США. Його знімала компанія дружини Кирила Тимошенка, колишнього заступника глави ОП та чинного радника міністра оборони.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE