Politerno > Україна і світ > Раптово скасовано візит Зеленського до Іспанії та Португалії, причин офіційно наразі не пояснили

Раптово скасовано візит Зеленського до Іспанії та Португалії, причин офіційно наразі не пояснили

  • 15 Травня, 2024
  • 327 Переглядів
  • 0

Президент України Володимир Зеленський скасував візити до Іспанії та Португалії, які мали відбутися наприкінці цього тижня, пише SIC Notícias.

За даними CNN Portugal, причиною скасування поїздок стала складна ситуація на фронті, пише Радіо Свобода.

«Не повідомляючи подробиць, оточення глави української держави, мабуть, розуміло, що складна ситуація на кількох дільницях фронту, зокрема, в Харкові, не сприяє зараз виїздам за кордон», – пише видання.

Відвідати Іспанію Зеленський мав 17 травня. У Мадриді планувалася зустріч президента України з королем Іспанії Філіпом VI. Очікувалося, що Зеленський також зустрінеться з іспанським премʼєр-міністром Педро Санчесом для підписання двосторонньої угоди про безпеку.

До Іспанії Зеленський мав приїхати з візитом уперше після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Португалію з лютого 2022 року Зеленський також не відвідував. У Лісабоні Зеленський, за даними SIC Notícias, також мав підписати двосторонню угоду про гарантії безпеки.

В Офісі президента скасування закордонних візитів наразі не коментували.

Читайте також: Брак координації чи банальний бардак: чому росіянам вдався швидкий наступ на Харківщині

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE