Politerno > Україна і світ > Направлення на ВЛК надсилатимуть через застосунок “Резерв+” – що робити тим, хто помилково опинився в розшуку ТЦК

Направлення на ВЛК надсилатимуть через застосунок “Резерв+” – що робити тим, хто помилково опинився в розшуку ТЦК

  • 20 Травня, 2024
  • 1034 Переглядів
  • 0

Через мобільний застосунок “Резерв+” можна буде отримати направлення для проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповіла заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

Вона зазначила, що команда розробників планує оновити функціонал ближчим часом.

“У плані щодо найближчих оновлень – можливість отримати направлення на ВЛК через застосунок, не відвідуючи територіальний центр комплектування та соціальної підтримки”, – сказала Катерина Черногоренко.

За її словами, більшість процесів будуть цифровими задля зручності користувачів.

“Я думаю, до кінця червня або початку липня ми вже будемо мати іншу революційну картину роботи ТЦК та ВЛК. Поки над цим працюємо. Анонсуємо пізніше”, – додала заступниця міністра.

Що таке “Резерв+”?

Це – мобільний застосунок для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. Він доступний до завантаження на iOS та Android.

У ньому можна оновити військово-облікові дані та відновити доступ до інформації у реєстрі “Оберіг”. Застосунок працює також за кордоном.

Щоб скористатися послугами у “Резерв+”, після завантаження необхідно авторизуватися через BankID або Дія.Підпис і вказати адресу проживання, номер телефону та електронну пошту.

Наразі відомо, що понад 300 тисяч чоловіків призовного віку оновили свої дані.

Українці, які під час оновлення військово-облікових даних через застосунок “Резерв+” дізналися про помилковий статус розшуку, можуть звернутися до служби технічної підтримки та виправити помилку в ТЦК та СП. Наразі Міноборони працює над додатковим функціоналом, щоб це можна було робити онлайн.

“Ми запустили можливість надавати запити до нашої технічної підтримки щодо таких ситуацій. Ми зараз знаходимось в розробці додаткового функціоналу, щоб можна було дистанційно звернутися за виправленням даних, не маючи візит до ТЦК та СП. Це буде дуже зручна історія, коли не треба буде ходити, знімати себе з розшуку, якщо це було здійснено помилково.

Ми розуміємо, що це людський фактор і оператор (ТЦК та СП) може теж помилятися, але завдяки тому, що людина бачить по собі фактичний статус, ми можемо ці помилки швидко виправляти.

Тобто зараз це звернення до служби підтримки і можливість зробити офлайн через візит до ТЦК і СП, трохи пізніше ми зробимо це в автоматичному режимі, щоб людина взагалі для уточнення даних не ходила до ТЦК і СП”, – повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі національного телемарафону

За словами Черногоренко, наразі українці є свідками народження “електронного ТЦК і СП”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Повістки до ТЦК почнуть надсилати через 60 днів після набрання чинності закону про мобілізацію, тобто з 18 липня.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE