Politerno > Україна і світ > ДБР проводить обшуки через інформацію про тортури у колонії та незаконне збагачення очільника управління виконання покарань

ДБР проводить обшуки через інформацію про тортури у колонії та незаконне збагачення очільника управління виконання покарань

  • 28 Травня, 2024
  • 308 Переглядів
  • 0

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить масштабні обшуки в Божковській виправній колонії в Полтавській області на підставі наявної у правоохоронців інформації про численні порушення прав ув’язнених і тортури, повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело в правоохоронних органах.

За інформацією джерела, слідчі дії також проводять в офісі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби (ДКВС) і в її керівника Георгія Романова.

Крім інформації про можливу організацію системи поборів і знущань в установах виконання кримінальних покарань правоохоронці також перевіряють підстави отримання Романовим у приватну власність майна, яке значно перевищує його офіційні доходи. Йдеться про квартири, офісні приміщення та елітні автомобілі.

Читайте також: Службовець одеського ТЦК через систему “Оберіг” зробив “непридатними” 138 ухилянтів − ДБР

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE