Politerno > Україна і світ > Відсутність Байдена на саміті миру не означає меншої підтримки України – Білий дім

Відсутність Байдена на саміті миру не означає меншої підтримки України – Білий дім

  • 3 Червня, 2024
  • 198 Переглядів
  • 0
Дж. Кірбі

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що участь у Глобальному саміті миру у Швейцарії віцепрезидентки, а не президента не применшує рівня підтримки України з боку США.

Про це Кірбі сказав на онлайн-брифінгу 3 червня, повідомляє агентство “Укрінформ”.

Кірбі заявив, що у світі “немає жодного лідера, який би підтримував Україну більше й рішучіше, ніж Джо Байден”.

Як підкреслив представник Білого дому, участь віцепрезидентки Камали Гарріс від імені США на конференції у Швейцарії свідчить про те, що американська підтримка України залишається незмінною.

“Я не думаю, що ви можете назвати іншу націю, яка зробила стільки ж для України, а також для здатності дати відсіч Росії, ніж Сполучені Штати”, – додав він, нагадавши, що США підтримує українську “формулу миру”.

Раніше Білий дім оголосив, що США на Глобальному саміті миру у Швейцарії представлятимуть віцепрезидентка Гарріс та радник президента з питань національної безпеки Джейк Салліван.

Нагадаємо, Бельгія, яка наразі головує в Раді ЄС на ротаційній основі, закликає уряди країн Євросоюзу розглянути можливість розпочати процедуру позбавлення Угорщини, яка перебирає на себе головування наступного місяця, права голосу.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE