Politerno > Тернопільщина > Надал та керовані ним депутати ТМР проголосували за “секретні” зміни до Генерального плану Тернополя – заява “Сили людей”

Надал та керовані ним депутати ТМР проголосували за “секретні” зміни до Генерального плану Тернополя – заява “Сили людей”

  • 7 Червня, 2024
  • 2384 Переглядів
  • 0
Надал і Сила людей

Сила людей Тернополя

Сьогодні, 7 червня 2024 року, на пленарному засідання сесії Тернопільської міської ради, в режимі онлайн, міський голова і 32 депутати від партій «Свобода», «Європейська солідарність», «Слуга народу», «За майбутнє», «ПВС» проголосували за три дуже ганебні рішення, графічні частини яких не були оприлюднені і, відповідно, невідомі тернополянам:

зміни до Генерального плану Тернополя;

– зміни до Плану зонування Тернополя;

– зміни до історико-архітектурного опорного плану Тернополя.

Питання Генерального плану й Історико-архітектурного плану взагалі були внесені «з голосу» як додаткові.

Не зважаючи на незаконну і, що важливіше, аморальну «секретність» головних містобудівних документів Тернополя, команді «Сили Людей» вдалось частково ознайомитись з планованими змінами і, не дивлячись на погрози чиновників міської ради, зробити фотозйомку Плану зонування.

Протягом кількох тижнів ми докладали зусилля переконати міського голову і депутатів зняти з розгляду «таємні» і вкрай шкідливі для міста зміни до головних земельно-архітектурних документів міста. До останнього ми надіялись, що нас почули.

Однак, сьогодні рішення були проголосовані.

Не дивлячись на погрози влади міста кримінальним переслідуванням, але усвідомлюючи відповідальність перед громадою, ми ВИКЛАДАЄМО ПУБЛІЧНО наявні у нас фото зміненого Плану зонування Тернополя та файлу зі схемою на сьогодні діючого.

Усі бажаючі можуть самі ознайомитись і зрозуміти чому зміни зробили таємними.

З метою недопущення вступу в силу проголосованих вище зазначених рішень, ВИМАГАЄМ від Сергій Надал НАКЛАСТИ ВЕТО!


Нагадаємо, прокуратура через суд повертає державі ще 10 га земель заказника вартістю понад 300 млн грн із незаконного володіння Тернопільської міської ради.   

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE