Politerno > Україна і світ > Зеленський заявив, що Україна не піде на жодні територіальні поступки для завершення війни

Зеленський заявив, що Україна не піде на жодні територіальні поступки для завершення війни

  • 7 Червня, 2024
  • 231 Переглядів
  • 0

Україна не погодиться на територіальні поступки для завершення війни. Це лише дасть паузу Росії перед новою війною.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його виступ перед Національними зборами Франції.

“Чи може Путін виграти війну? Ні, бо ми з вами не маємо права програти. Чи може ця війна згаснути на лініях, які є зараз? Ні, бо жодних ліній для зла не існує, що 80 років тому, що зараз. А якщо хтось сам спробує намалювати тимчасові лінії, це дасть лише паузу перед новою війною… Гітлер долав лінію за лінією, так само це робить сьогодні Путін”, – заявив глава держави.

Зеленський висловив впевненість, що Україна зможе виграти війну. Він зазначив, що Україні вірить у свою перемогу, як і союзні війська під час Другої світової війни.

“Чи можемо ми виграти цю битву? Безперечно так. Ми можемо. Україна, Україна, а, отже, Європа. Європа, а, отже, Франція. Я впевнений у цьому, так само як Франція. Франція вірила у свободу, коли ще День Д ще не відбувся, але той день висадки, як і день європейської перемоги був неминучий”, – додав президент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський перебуває у Парижі, де бере участь у заходах, присвячених 80-й річниці висадки союзних військ у Нормандії під час Другої світової війни. Франція надала дозвіл Україні завдавати ударів по цілях на території РФ, з яких були випущені ракети.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE