Politerno > Україна і світ > Щоденні втрати РФ у травні становили понад 1000 військових убитими та пораненими – NYT

Щоденні втрати РФ у травні становили понад 1000 військових убитими та пораненими – NYT

  • 27 Червня, 2024
  • 167 Переглядів
  • 0

Втрати російської окупаційної армії в Україні у травні суттєво зросли з огляду на наступ на півночі Харківської області, сягнувши в середньому понад 1000 убитими й пораненими.

Про це повідомило The New York Times із посиланням на дані розвідки США та НАТО, пише “Європейська правда“.

Оцінки, які наводить NYT, свідчать, що щоденні втрати Росії в Україні у травні становили в середньому понад тисячу військових. Водночас щомісяця російська армія набирає 25-30 тисяч солдатів – тобто приблизно стільки ж, скільки втрачає.

Така тактика “м’ясних штурмів”, з одного боку, дозволила Росії втілити одну з цілей Владіміра Путіна – створити буферну зону вздовж кордону, щоб ускладнити українцям нанесення ударів вглиб країни, кажуть джерела NYT.

З іншого ж боку, новобранці, яких Росія посилає на фронт для поповнення втрат, погано підготовлені, що обмежує здатність Москви формувати більш боєздатні підрозділи – і також збільшує втрати.

Американські оцінки втрат у війні ґрунтуються на супутникових знімках, перехопленнях, повідомленнях у соціальних мережах і ЗМІ, а також на офіційних повідомленнях Росії та України, уточнює The New York Times.

Джерела видання в західній розвідці вважають, що Росії не доведеться проводити ще одну подібну мобілізацію або призов цього року, позаяк вона зможе поповнювати втрати за рахунок як росіян, так і засуджених та російських найманців із Африки.

Водночас Україна активно будує укріплення і встановлює мінні поля, щоб уповільнити російський наступ, а отже, перебуває у більш виграшній позиції, говорять співрозмовники NYT.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE