Politerno > Україна і світ > Байден визнає критику відносно дебатів із Трампом, але відступати не планує

Байден визнає критику відносно дебатів із Трампом, але відступати не планує

  • 28 Червня, 2024
  • 244 Переглядів
  • 0

Президент США Джо Байден на передвиборчому заході в Північній Кароліні частково визнав критику щодо виступу на президентських дебатах із Дональдом Трампом, однак заявив, що знає, як “виконувати роботу” американського президента.

Про це повідомила “Європейська правда” з посиланням на The Guardian.

Під час звернення до прихильників Байден визнав, що справді в похилому віці й не так добре бере участь у дебатах, як раніше.

“Скажу очевидну річ: я знаю, що вже не молодий. Я знаю, що ходжу не так легко, як раніше, не говорю так зв’язно, як раніше, не веду дебати так добре, як раніше, але я знаю те, що знаю. Я знаю, як говорити правду”, – сказав президент США.

Він додав, що знає, як “виконувати роботу” американського президента, а “коли тебе збивають з ніг, ти підіймаєшся”.

“Друзі, я даю вам слово Байдена: я б не балотувався знову, якби не вірив усім серцем і душею, що зможу виконати цю роботу. Тому що, відверто кажучи, ставки занадто високі”, – наголосив президент США.

Виступ Байдена на дебатах із Трампом напередодні в Демократичній партії сприйняли переважно негативно. Під час дебатів голос президента США часто був хрипким, що Білий дім пізніше пояснив застудою. Також часом Байден втрачав хід думок або не міг чітко сформулювати свою думку.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE