Politerno > Україна і світ > Блогеру Слобоженку обрали запобіжний захід у справі про ухиляння від сплати 200 млн податків

Блогеру Слобоженку обрали запобіжний захід у справі про ухиляння від сплати 200 млн податків

Суд обрав запобіжний захід  — тримання під вартою блогеру-арбітражнику Олександру Слобоженку, який ухилився від сплати 213 млн грн податків.

Про це повідомили Офіс генерально прокурора та БЕБ.

“За клопотанням прокурорів Офісу Генпрокурора відомому столичному блогеру суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою. Наразі він перебуває у розшуку”, – зазначили в ГОП.

За даними УП, йдеться про блогера Олександра Слобоженка, який свого часу був героєм розслідування цього видання.

Зазначається, що довіреній особі арбітражника суд змінив раніше обраний запобіжний захід на тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 45 млн 420 тис. грн. Спільника Слобоженка взяли під варту в залі суду.

16 серпня детективи Бюро економічної безпеки повідомили про підозру блогеру Слобоженку в ухиленні від сплати понад на суму понад 200 млн грн податків.

У кримінальному провадженні було проведено низку обшуків та експертиз. Наразі детективи БЕБ арештували 8 транспортних засобів – серед яких елітні супер/спорт кари, квартири та нерухомість в столиці.

21 серпня блогера, який перебуває у розшуку, бачили у Варшаві. Відео, на якому Слобоженко з двома друзями іде коло готелю Puro у столиці Польщі, УП надав один із читачів.



Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE