Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Мінкульті опублікував відео, на якому, як стверджується, північнокорейських солдатів екіпірують у російське спорядження.
У відомстві кажуть, що цим кадрам не більше 72 годин.
Повідомляється, що події, зображені на відео, відбуваються на Сергіївському полігоні на Далекому сході Росії.
“Ексклюзив. Як північнокорейських солдатів екіпірують у російське спорядження”, – йдеться у коментарі до відео.
Російське видання “Важные истории” встановило, що на відео дійсно чути корейську мову. Один із солдатів запитує корейською: “Що це?”. Також чітко чути слово, яке перекладається як “вода”.
Нагадаємо, російські військові на бахмутському напрямку розстріляли пораненого військовослужбовця Збройних сил України. За цим фактом розпочато розслідування.