Російські війська поки не проявляють активності, що могла б свідчити про підготовку до “великого” наступу на Запоріжжя. У DeepState заявили, що якщо там щось і почнеться, то “до цього варто готуватися фізично, а не лякати щоденними заявами населення міста Запоріжжя”.
Про це повідомили українського аналітичного проєкту DeepState.
Аналітики звернули увагу, що мережею ширяться повідомлення, що нібито росіяни готують наступ на Запоріжжя. Це, за їхніми словами, вводить суспільство в оману та породжує деструктив.
“Вже близько місяця суспільство чує про “великий” наступ на Запоріжжя, який може початися в районі Василівки, а саме в Кам’янському. Абсолютно невідомо, на чому грунтується дана заява, адже такого великого накопичення в районі Василівки, як про це говорять — не спостерігається.
Там певний час перебувають дві десантно-штурмові дивізії, одна з яких частково була перекинута в інший район, а також засвітився новий полк, зібраний зі зброду. На сьогодні великої активності в районі Кам’янська не прослідковується, а якщо там щось і почнеться, то до цього варто готуватися фізично, а не лякати щоденними заявами населення міста Запоріжжя. Так само незмінною є ситуація в Роботиному, де не прослідковується ніяких загострень”, – зазначили у DeepState.
У DeepState також звернули увагу, що в контексті “наступу на Запоріжжя” згадуються активності ворога в районі Гуляйполя.
“Ці події пов’язують через незнання географії та з просуванням кацапів в районі Рівнополя-Новодарівки та спроб прорватися зі Старомайорська в Макарівку. По-перше, Рівнопіль та Макарівка — це Донецька область і географічно далеко не південь.
По-друге, ці два населені пункти аж ніяк не в районі Гуляйполя і навіщо згадувати цей населений пункт — невідомо.
По-третє, взагалі не зрозуміло, навіщо в цьому контексті згадувати Запорізьку область, яка дійсно проходить прям біля Рівнополя, але не є підставою для заяв про “наступ на Запоріжжя”, – повідомили у проєкті.
Нагадаємо, до головного офісу «Київтеплоенерго» з обшуками прийшла поліція київського метрополітену. У самому підприємстві заявили про системний тиск, стверджуючи, що жодних робіт, повʼязаних із метро, не проводять.