Politerno > Україна і світ > “Фото з чужої квартири”: нардепка Скороход заявила про “відверту фальсифікацію” з боку правоохоронців

“Фото з чужої квартири”: нардепка Скороход заявила про “відверту фальсифікацію” з боку правоохоронців

  • 6 Грудня, 2025
  • 133 Переглядів
  • Comments Off

Народна депутатка Ганна Скороход, яку підозрюють в отриманні хабаря, заявила про “відверту фальсифікацію” з боку правоохоронців.

За твердженням Скороход, на фото НАБУ з “місця обшуку” не її квартира.

“Офіційно заявляю: це фото з чужої квартири. Я спеціально записала відео, в якому змушена вам провести рум-тур по перевернутій квартирі. У мене немає тієї кухні, немає тієї плитки і гроші, які вони показали на фото в якійсь кімнаті – не мої. Ні гроші, ні кімната”, – зазначила нардепка.

Крім того, вказує Скороход, “записи, яке виклало слідство – класичний монтаж і вирізки з контексту”. За її словами, “повна версія виглядає абсолютно інакшою”, нардепка обіцяє дати коментарі з цього приводу.

Також, пише Скороход, що “це виглядає не як слідчі дії, а як сфабрикований нашвидкоруч політичний тиск”.

“Ця “спецоперація” дивним чином співпала з моїм відрядженням у Сполучені Штати Америки. Це виглядає не як слідчі дії, а як сфабрикований нашвидкоруч політичний тиск, мета якого – зірвати мою поїздку на міжнародні зустрічі. Бо знають, що моя співпраця з США ефективна і набирає значних обертів. Комусь не хочеться, щоб вона продовжувалась”, – заявила Скороход.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України, НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили, що в Києві викрили організовану злочинну групу, яку, за даними слідства, очолювала народна депутатка. Її підозрюють в отриманні великого хабаря. Ім’я депутатки правоохоронці офіційно не називали.

За даними джерел УП, йдеться про народну депутатку від партії “За майбутнє” Ганну Скороход.

Скороход підтвердила інформацію про обшуки у своєму помешканні й назвала їх “прямим тиском на опозицію”.

В Національному антикорупційному бюро опублікувало відео зі спілкуванням нардепки “За майбутнє” Ганни Скороход із чоловіком, у якого вона вимагає кошти і погрожує.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE