Politerno > Politerno.LIVE > Тернопільщина > Як “слуги народу” на чолі з Гевком позбавляли мандата вільнодумця: інтерв’ю з Ігорем Жмінкою

Як “слуги народу” на чолі з Гевком позбавляли мандата вільнодумця: інтерв’ю з Ігорем Жмінкою

  • 7 Липня, 2024
  • 319 Переглядів
  • Comments Off

Депутат Тернопільської обласної ради від «Слуги народу» Ігор Жмінка активно висвітлював захмарне преміювання під час війни керівництва, апарату та очільників комунальних установ головного представницького органу Тернопільщини. Ознайомлював пан Ігор громаду області і з шаленими витратами керівництва облради на пальне та відрядження.

Це дуже не сподобалося членам фракції «Слуга народу» і, особливо, голові обласної партійної організації «Слуги народу», народному депутату України Володимиру Гевку. Як відомо, представники правлячої партії на Тернопільщині входили до коаліції обласної ради – «Свободи», «За майбутнє» та «Довіри» – на правах четвертого партнера. Звісно ж, чимало людей з оточення «слуг народу» працювали в апараті обласної ради та отримували ті ж премії, які їм підписував ексголова облради Михайло Головко. Отже діяльність Ігоря Жмінки не подобалася як своїм, так і чужим.

Саме за безкомпромісну позицію однопартійці Ігоря Жмінки й вирішили позбавити його депутатського мандата. Процес тривав не один місяць й до цих пір Ігор Васильович в судах відстоює свої права. Але Володимир Гевко таки дотиснув членів виборчої комісії і вони проголосували за відкликання депутатського мандата вільнодумця.

На сьогоднішній день ситуація з преміюванням в головному представницькому органі Тернопільщини не змінилася – ті ж премії і ті ж витрати на утримання керівництва.

А ще… з обласної ради таки «вирвалися» скандальні екскерівник ОВА Володимир Труш та Ярослав Захарків. Вони теж були представниками президентської політичної сили.

Про все це в інтерв’ю з Ігорем Жмінкою у студії Politerno.LIVE…

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE