Politerno > Прес-релізи > Краща Стратегія Блекджеку — Повне Керівництво, Щоб Виграти У Блекджек Онлайн

Краща Стратегія Блекджеку — Повне Керівництво, Щоб Виграти У Блекджек Онлайн

 • 22 Серпня, 2023
 • 429 Переглядів
 • 0

Базова стратегія блекджеку

Розуміння того, як поводитися зі своїми грошима, є таким же важливим у блекджеку, як і в усіх азартних видах спорту. Правильне «управління банкролом» є важливим, коли ви граєте — незалежно від стратегій блекджеку, які ви застосовуєте у своїх іграх. Коли ви граєте в блекджек онлайн на сайті Космолот на реальні гроші, дуже важливо знати, як робити ставки та як вибрати підходящу гру. Опанувавши ці основи, ви можете переходити до основної техніки гри в блекджек і навчитися інвестувати свої гроші, коли дилер дасть вам перші дві карти. Щойно ви отримаєте карти та дилер відкриє одну зі своїх карт, ви повинні прийняти перше рішення. Це означає, що вам потрібно вибрати одне з наступного:

 • Хіт

 • Стенд

 • Спліт

 • Дабл

 • Капітуляція

Чи знаєте ви, чому базова стратегія блекджеку також вважається найкращим способом навчитися вигравати в блекджек? Тому що він використовує первинну логіку. Чи встояли б ви, якби ваша перша рука коштувала п’ять балів? Немає шансів. Чи вдарили б ви, якби перші 2 картки дали вам 20 очок? Звичайно, ні. Саме тут з’являється основна стратегія, яка допоможе вам отримати найкращі можливості для перемоги. Цей набір порад показує вам оптимальну гру для кожної роздачі блекджеку, розраховуючи ваші шанси на виграш відповідно до відкритої карти дилера. Основна стратегія досягнення успіху в блекджеку не має нічого спільного з такими теоріями, як підрахунок карт або будь-якими з тих трюків, які деякі спритні гравці використовують, щоб виграти вдома. Це проста у використанні інструкція, яка показує вам, як саме ви повинні грати в кожну можливу руку в блекджек. 

Традиційна стратегія блекджеку

Не грайте в ігри з високими ставками, якщо ви не готові до них і не маєте достатньо грошей, щоб витратити їх на онлайн-ігри. Коли ви витрачаєте багато грошей на свої ігри, ви ризикуєте отримати альтернативу того, що хочете. Ви граєте, щоб розважитись і знати, як вигравати в блекджек, а в кінцевому підсумку ви розбиті та розчаровані. Найкраще почати з того, що я називаю консервативним підходом, тому що пошук правильного способу робити ставки в блекджеку є ключовим для довгострокового задоволення.

Як пропонують багато стратегій гри в блекджек, ви повинні підвищувати ставки лише тоді, коли все йде добре, і будь-які можливі втрати компенсуються грошима, які ви вже виграли, а не тими, які ви можете виграти, якщо вам пощастить. Іншими словами, підвищуйте ставку кожного разу, коли виграєте.  Багато гравців вважають, що перемоги та поразки приходять серією. Вони думають, що ви можете програти 5 або 6 разів поспіль, але коли ви виграєте… ви не зробите це лише один раз. Це  неправда.  Блекджек — це азартний вид спорту, і ви не маєте шаблонів, якими ви могли б скористатися, щоб виграти щоразу, коли ви граєте.

Однак інтелектуальні стратегії ставок, такі як базова стратегія блекджеку, можуть допомогти вам збільшити шанси на перемогу. Традиційна стратегія гри в блекджек працює так:

 • Почніть з найменшої ставки 

 • Збільште свою ставку на 1 одиницю, але тільки якщо виграєте

 • Поверніться до початкової ставки після програшу.

Найкраще було б повернутися до початкової ставки при використанні цієї стратегії блекджеку, як тільки ви програєте одну руку. Це найкращий спосіб розпорядитися своїми грошима та завершити ігрову збірку в плюсі. Вам потрібно зробити правильний вибір і потроху підвищувати свої ставки – але тільки тоді, коли ви виграєте.

Стратегія Мартинґейла: агресивний підхід до блекджеку

Стратегія ставок Мартинґейл знаходиться на іншому боці спектра. Це ідеальна стратегія блекджеку для тих гравців, які:

 • Може втратити багато грошей

 • Грайте в блекджек, щоб виграти величезну суму

 • Не бійтеся хвилі значних втрат

Це ідеальна стратегія гри в блекджек для великих марнотратників, але її не варто спробувати, якщо ви все ще новачок і шукаєте поради, як навчитися грати в блекджек. Стратегія Мартинґейла дорога. Це допоможе вам часто вигравати, але лише тоді, коли я маю багато грошей, щоб інвестувати у ваші ігри. Якщо ви не можете витратити принаймні 18400 грн на свої ігри – Мартінґейл не найкраща стратегія для вас. Але якщо ви можете — продовжуйте читати, щоб дізнатися, як використовувати цю стратегію ставок, щоб збільшити свої шанси на виграш. 

Система ставок 1-3-2-6 Блекджек

Система ставок 1-3-2-6 блекджек не така захоплююча, як Мартінґейл, і це добре. Ця техніка ставок не потребує великого банкролу та набагато більше підходить для гравців, які хочуть мати кращі шанси виграти в блекджек, не вкладаючи багато в гру. Цифри в назві вказують на те, яку ставку слід робити після того, як ви виграли руку в блекджек. Ваш перший виграш — це тригер, який починає потік, тоді як ваша перша програна рука — це та, яка втрачає все. Ця стратегія гри в блекджек створена для отримання максимальної користі від виграшних смуг. Якщо вам пощастить використати його на початку виграшної серії з чотирьох рук, вас чекає сюрприз.

Використовуйте бонуси, щоб знайти свою улюблену стратегію гри в блекджек

Тепер, коли ви знаєте найкращі техніки гри в блекджек, залишається лише одне: зіграти в кілька ігор онлайн, щоб дізнатися, яка з них найкраща для вас.

Ось що ви повинні зробити, щоб отримати найкращі результати:

 1. Приймайте всі свої рішення на основі базової стратегії гри в блекджек

 2. Виберіть стратегію ставок, яка відповідає вашому банку

 3. Щоб підвищити свої шанси на виграш, дотримуйтеся наведених вище порад зі стратегії гри в блекджек

Щоб допомогти вам знайти відповідні ігри та правильну стратегію ставок, ми створили список найкращих бонусів у блекджек на ринку. Усі сайти, які ви бачите у списку, мають ліцензію, швидко виплачують виграші та пропонують багато ігор у блекджек. Виберіть ті з найкращими пропозиціями, зареєструйтеся та сідайте за стіл блекджеку, щоб почати епічну битву з дилером!

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE