Politerno > Україна і світ > Не розумію депутатів-мільярдерів, які користуються пільгами, – Борислав Береза (Відео)

Не розумію депутатів-мільярдерів, які користуються пільгами, – Борислав Береза (Відео)

  • 13 Вересня, 2017
  • 1491 Переглядів
  • 0

Нардеп Борислав Береза не розуміє депутатів-мільярдерів, які користуються пільгами та беруть декілька тисяч на допомогу

Про це він заявив на телеканалі ZIK.

“Я можу використовувати автівку, яка закріплена за мною у Верховній Раді, але жодного разу цього не було. Більше того я жодного разу не використовував будь-які пільги, ніколи не звертався до “Феофанії”. Кожен має відповідати за себе. Я вважаю, якщо можу витрачати свої ресурси, то я це роблю. Якщо не можу, то не роблю. Потрібно, щоб був якийсь баланс. Я не завжди розумію, коли людина, яка прийшла в парламент і декларує мільярдні статки, бере декілька тисяч на допомогу. Мабуть їй це дійсно потрібно”, – вважає нардеп.

За словами пана Берези, він не один серед народних депутатів, який не користується своїми привілеями.

“Я спілкуюсь з дуже великою кількістю людей у Верховній Раді і я можу сказати, що таких людей, які не користуються службовими автомобілями і допомогою немало. Наприклад я знаю, що Олена Сотник з “Самопомочі” не користується. Теж саме можу сказати про Ігора Луценка і Влада Голуба. Я знаю, хто не користується пільгами, і я їх за це поважаю”, – зазначив пан Береза.

Водночас, як зауважив пан Береза, держава не допомагає нардепам, які є в ПАРЄ, тож вони змушені за свої гроші друкувати інформаційну продукцію.

“Я також не розумію, коли ми як депутати, які працюємо в ПАРЄ, за свої гроші робимо інформаційну продукцію, яку потім роздаємо депутатам. Держава повинна теж допомагати, але цього немає”, – підсумував гість програми.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE