Politerno > Україна і світ > Порошенко і Аваков знищують українську державу

Порошенко і Аваков знищують українську державу

  • Листопад 2, 2017
  • 327 Переглядів
  • 0

Петро Олексійович вже давно нищить Україну своєю брехливістю і дволикістю космічних масштабів, своєю капітулянтською політикою, власною і свого оточення корупцією, розтрощенням Права і Правозастосування в державі, Правосвідомості громадян і мізків населення взагалі.

Тепер до процесу нищення нашої Держави активно долучився і Арсен Аваков. Ось те, що вчора видавалося за судовий процес з обрання міри запобіжного заходу сину Авакова по кримінальному провадженню, до Права і Закону не мало жодного відношення.

Не мало відношення з того моменту, як поліція підпорядкована Авакову, оточила будівлю в Харкові, де НАБУ затримало Олександра Авакова і проводило інші слідчі дії. Такою поведінкою Арсен Борисович дав всім зрозуміти, що він готовий застосовувати на свій власний розсуд озброєні підрозділи МВС, які він використовує, як особисту армію, в тому випадку, якщо йому щось вже зовсім не сподобається.

І вчорашній суд з обрання запобіжного заходу сину Авакова було продовженням демонстрації сили Міністром внутрішніх справ і його поплічниками з Народного фронту і установ для психічно хворих.

Вся країна побачила, як чиниться тиск на суд:

– Народним фронтом в особі Ірини Єфремової – сраки з ногами і ротом в який їй заважають жерти журналісти в їдальні ВР. Сраки, яка в порушення порядку проведення судових засідань, вперлася на місце поряд з суддею, (фактично, місце ще одного судді).

– Керованим Аваковим, шизоідом Ківою, який наговорив вже не на одну статтю КК і який, знову публічно розкидуючись погрозами всім і вся, привів на це засідання мовчазних мусоротітушек, один з яких навісав над суддею позаду. Знов таки, у порушення порядку і явно створюючи загрозу для судді.

Хоча, судячи зі щасливого і задоволеногого іпальника судді, який застосував до Олександра Авакова особисте зобов’язання, почував себе цей служитель Феміди доволі комфортно і безпечно.

Але, більш за все, можна було б здивуватися відсутності конвою на судовому засіданні, в якому прокуратура просила про взяття під варту підозрюваного. Можна було б. Якщо б ми не розуміли того факту, що конвой в судах підпорядковується саме Міністру внутрішніх справ.

І все це є нічим іншим, як дискредитацією і “помноженням на нуль” Закону і Права високопосадовцем, який за своїми повноваженнями повинен стояти на їх охороні.

Не може довго існувати держава, вище керівництво якої відверто нехтує Законністю, відкрито зловживає владою, втручається в роботу суддів і яке ставить особисті інтереси вище за норми законів і Конституцію.

І якщо, не дай Боже, Україна таки перетвориться на Failed State, чого так домагається наш північний ворог, то станеться це завдяки злочинній, зрадницькій, антидержавній і антиукраїнській політиці, яку проводить режим Порошенка, включаючи Авакова, Гройсмана, Луценка і всіх інших паскуд при владі. Політиці, яка впроваджується майже при повній байдужості українського народу.

Олександр Ружанський

Читайте також: “До сина Авакова не застосували навіть застави, але при цьому суди кожен день наповнюють в’язниці крадіями з ринку”

Поділитися: