Politerno > Україна і світ > Пашинський побачив вплив зовнішніх сили на НАБУ і САП

Пашинський побачив вплив зовнішніх сили на НАБУ і САП

  • Листопад 4, 2017
  • 503 Переглядів
  • Comments Off

Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський не вірить в те, що Петро Порошенко використовував НАБУ і САП, щоб “наїхати” на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ZIK.

“З сином Авакова відбулася не зовсім коректна історія. Але я вперше чую, що президент Порошенко впливає на Ситника і НАБУ. Я думаю, що подібні версії не мають під собою підстави”, – заявив Пашинський.

Нардеп підкреслив, що є одним з перших авторів закону про НАБУ, а тому несе персональну відповідальність за роботу цього органу.

“Я абсолютно переконаний, що така структура, як НАБУ, безумовно повинна працювати в нашій державі і боротися з корупцією. Але і версія, що Порошенко використовував НАБУ і САП, щоб “наїхати” на Авакова, є повною конспірологією”, – підкреслив він.

Також Пашинський упевнений, що на НАБУ і САП здійснюється вплив зовнішніх сил, який “обов’язково доведеться розслідувати на рівні парламенту”.

“Я можу відповідально заявити, що в роботі НАБУ і САП було неодноразово зафіксовано вибіркове правосуддя, що є інструментом для досягнення певних цілей. Тому я як політик повинен зробити все можливе, щоб цей орган не займався саме такою діяльністю”, – заявив депутат.

Читайте по темі: Син за батька. Хто влаштував Хеллоуїн для Авакова і до чого тут Порошенко, грузини і американці

або “До сина Авакова не застосували навіть застави, але при цьому суди кожен день наповнюють в’язниці крадіями з ринку”

Please follow and like us: