Politerno > Україна і світ > Після прем’єрства Саакашвілі пішов би в мери Одеси

Після прем’єрства Саакашвілі пішов би в мери Одеси

  • Грудень 14, 2017
  • 291 Переглядів
  • 1

Екс-президент Грузії та колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі заявив, що хоче стати мером Одеси.

Про це він сказав в ефірі “24 каналу“.

Саакашвілі зазначив, що розраховує стати мером Одеси після того, як завершить роботу на посаді прем’єр-міністра України.

“Якщо я буду вдалим прем’єром, потім я хочу поїхати і стати мером Одеси. Я не жартую, я дуже хочу підняти Одесу. Але Одесу можна підняти, тільки змінивши всі правила гри”, — пояснив він.

Саакашвілі сказав, що Україна для нього – прийомна Батьківщина, він готовий пожертвувати заради неї життям, але президентом він не може бути “за визначенням”.

“Більш того, я довгостроково не можу бути в українській політиці за визначенням. Тому що я не хочу знову влазити в цю рутину, мені потрібні великі прориви”, – заявив Саакашвілі.

На запитання, що він робитиме з генпрокурором Юрієм Луценком, лідер РНС відповів: “Луценко повинен піти у відставку негайно. Тому що Луценко – це людина, яка напала на агентів НАБУ, яка відкрила таємницю агентів, яка крала гроші, будучи міністром внутрішніх справ”.

“Я був двічі президентом. При мені в країні на багато мільярдів збільшився бюджет. Чому у мене немає навіть десятої частини такого будинку, як у Луценка? Я подивився – ну, не слабо, круто, ну, молодці”, – заявив Саакашвілі.

“У мене вдома всі – професори, доктори наук, всі з освітою. Моя дружина – не з бідної сім’ї. Чому у нас немає такого будинку? Ця людина (Луценко) буде про якісь червоні лінії говорити?”, – обурився він.

На запитання, що б він зробив, ставши прем’єром, Саакащвілі сказав, що нікому не бажає потрапляти в камеру.

“Зараз країні треба заліковувати рани, а не роз’ятрювати. Країні потрібен мирний діалог, а не новий виток помсти. Мені здається, що їм треба повернути награбоване – це не треба прощати. Їх треба розтормошувати – й відпускати на всі чотири боки… Якщо вони відмовляться від прямого контролю і диктату над телеканалами …”, – заявив він.

На запитання про те, як довго стоятиме під Верховною Радою наметове містечко, яке стоїть уже 57 день, Саакашвілі відповів: “Я думаю, що це питання діалогу”.

Він запевнив, що там стоять не проплачені, а героїчні люди.

“Не я їх там залишив. Ми допомогли з дровами… Мені здається, що намети – це не дуже вдала форма… Марш – для того, щоб сказати: нас багато”, – зазначив Саакашвілі.

За його словами, після свого звільнення він – у неоплатному боргу перед киянами.

Зазначимо, раніше Саакашвілі заявляв про готовність очолити новий уряд України і відсутність у нього президентських амбіцій.

Також Саакашвілі розповів про план, який дозволить реформувати Україну за 70 днів і звільнити з держапарату дві третини співробітників.

Читати також: По кому дзвонить Цокол. Що означає рішення Печерського суду по Саакашвілі для Порошенка і України

Please follow and like us:

1 Comment Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *