Politerno > Тернопільщина > Одіозний нардеп Барна виявився фігурантом трьох кримінальних проваджень

Одіозний нардеп Барна виявився фігурантом трьох кримінальних проваджень

  • Грудень 22, 2017
  • 535 Переглядів
  • 1

Народний депутат Олег Барна з Тернопільської області (округ №167, Блок Петра Порошенка), був фігурантом трьох кримінальних проваджень.

Про це йдеться у статті Оксани Ставнійчук на УП.

Громадський рух ЧЕСНО знайшов у Судовому реєстрі кримінальну справу №1-95/10, де Олега Барну звинувачують у нанесенні побоїв та заподіяння легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку з її службовою діяльністю (частина 2 статті 350 КК України).

За даними Судового реєстру, у березні 2010 року Олег Барна зайшов до кабінету очільника Чортківської районної державної адміністрації Тараса Капусти. З ним і відбувся конфлікт.

На той момент уже вчителя фізики, інформатики та “Захисту Вітчизни” Білобожницької школи Гусятинський райсуд засудив до трьох років у грудні 2011 року за частиною 2 статті 350 КК України – побої або легкі/середні ушкодження, нанесені службовій особі. Пізніше – після апеляції Барни – вирок суду було змінено на один рік умовно.

Ще про два випадки Громадському руху ЧЕСНО Барна розповів у коментарі.

Один випадок стосувався ляпаса першому заступнику РДА Любомиру Хруставці у 2006 році. Другий випадок стався через невиплату зарплати. Утім, за словами нардепа, Комісія обласної ради встановила, що зарплата не виплачувалася з вини казначейства.

29 жовтня 2017 року Олег Барна побив чортківського підприємця Ігоря Мізероту. Зробив це народний обранець на очах у сільських пастухів та рибалок. За медичною допомогою потерпілий звернувся у Чортківську районну комунальну лікарню. Після того, як медики зняли побої, пан Ігор написав заяву на кривдника в правоохоронні органи. Зауважимо, що той самий Мізерота є стороною обвинувачення в кримінальному провадженні щодо захоплення заручників.

Після того як Барна не проголосував у липні 2017 року за зняття недоторканності з кількох нардепів, його закидали яйцями біля парламенту. 13 грудня двом автомайданівцям додому принесли повістки з проханням з’явитися до Головного слідчого управління Національної поліції для участі у “слідчих діях”. Згодом їм вручили підозри у скоєнні злочину.

За понад три роки депутатства Олег Барна запам’ятався низкою інцидентів. У вересні 2015 року Барна зламав ребро Юрію Чижмарю з “Радикальної партії”. А наприкінці 2015-го нардеп в буквальному сенсі виніс прем’єра Арсенія Яценюка з трибуни Верховної Ради.

За Барну проголосувало 28,53% виборців (28403). У ВРУ Олег Барна зайшов зі своїм братом Степаном Барною (БПП), який з травня 2015 року і понині обіймає посаду губернатора Тернопільської області.

Нардеп Барна є головою підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції юридичними особами.

На антикорупційному комітеті під час голосування за аудитора НАБУ Олег Барна підтримував просування Найджела Брауна. На останньому засіданні комітету Барна проголосував за відставку Єгора Соболєва з посади голови.

Також Олег Барна був серед депутатів від БПП, які нещодавно подали до Верхової Ради на заміну законопроект про вибори народних депутатів за мажоритарною системою.

 

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.