Politerno > Україна і світ > Слідство встановило організатора “теракту” Рубана-Савченко, але доказів для справи недостатньо – Матіос

Слідство встановило організатора “теракту” Рубана-Савченко, але доказів для справи недостатньо – Матіос

  • 13 Вересня, 2018
  • 1127 Переглядів
  • 0

Слідчі встановили особу організатора у справі, в якій Володимир Рубан та нардеп Надія Савченко підозрюються в плануванні перевороту і захоплення державної влади.

Про це розповів головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі телеканалу “112 Україна“.

Відповідаючи на питання про встановлення решти причетних до організації “теракту Рубана-Савченко” осіб, Матіос заявив, що правоохоронці зробили все щоб локалізувати цю проблему.

Він пояснив, що прокуратура не може притягнути до відповідальності за сприяння чи участь без доказів.

“Ми розумієм де треба локалізувати проблему. Ми розумієм де мали робити рекрутинг тих людей, які мали допомагати”, – сказав Матіос.

Він розказав, що слідство встановило, хто це організовував, але доказів для оголошення підозри, на даний момент недостатньо.

За даними Матіоса, у терактах повинні були прийняти участь до 30 осіб.

“Для загальної системи хаосу там повинно було бути до 30 чоловік. Ми встановили того, хто займався цією організацією. Ми локалізували. Я не хочу (називати його ім’я, – ред.)”, – заявив головний військовий прокурор.

Як відомо, Савченко та Рубану інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Читайте також: У ГПУ кажуть, що “теракт Рубана-Савченко” могли виконати до 20 осіб

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE