Politerno > Україна і світ > Нова влада ініціює зміни до законодавства, які дозволять молодим партіям зайти до парламенту – Тимошенко

Нова влада ініціює зміни до законодавства, які дозволять молодим партіям зайти до парламенту – Тимошенко

  • Грудень 11, 2018
  • 309 Переглядів
  • 1

Нова влада ініціює зміни до виборчого законодавства, які дозволять молодим партіям зайти до парламенту. Насамперед, йдеться про суттєве зниження прохідного бар’єра на виборах народних депутатів.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час дискусії з учасниками Всеукраїнського молодіжного форуму, який сьогодні відбувається у Києві.

«Сьогодні стоїть 5%-ий бар’єр заходження до парламенту. Хоч одна молода партія подолає цей бар’єр? Ніколи! Нам треба фундаментально знижувати прохідний бар’єр. Хоч до 2%. Можна і нижче», – переконана лідер «Батьківщини».

На думку Голови партії, проходження до Верховної Ради молодих політиків ефективно вплине на всю систему влади.

«Щоб молоді партії здатні були пройти в парламент і так, як в політичному інкубаторі, виховуватися, навчатися, демонструвати свою позицію. Показувати країні та світу своє лідерство», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні в Києві проходить Всеукраїнський молодіжний форум, де обговорюються найбільш нагальні для молоді питання. Зокрема, як зупинити еміграцію, як вирішити проблему з житлом, як здобути якісну освіту і знайти першу роботу, як створити молоді умови для життя в Україні.

Як повідомлялось, 7 грудня, в межах робочого візиту до США, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустрічі із рядом впливлвих конгрксменів та експерті. Також Тимошенко провела переговори з Волкером, а також взяла участь у круглому столі в Атлантичній Раді.

Читайте також: Тимошенко очолює президентський рейтинг, далі йдуть Зеленський, Порошенко, Бойко та Ляшко

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.