Politerno > Україна і світ > Тимошенко у США провела зустрічі з впливовими конгресменами та екс-мером Нью-Йорка Джуліані (Фото)

Тимошенко у США провела зустрічі з впливовими конгресменами та екс-мером Нью-Йорка Джуліані (Фото)

  • Грудень 8, 2018
  • 846 Переглядів
  • 1

Юлія Тимошенко та Рудольф Джуліані

У п’ятницю 7 грудня, в межах робочого візиту до США, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із конгресменами Ріком Ларсеном, Джимом Купером та іншими членами комітету Палати представників США зі збройних сил.

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Сторони обговорили поточне загострення ситуації у війні Росії проти України після інциденту в Керченській протоці 25 листопада 2018 року та захоплення російськими силами українських моряків і суден.

Юлія Тимошенко та Джим Купер

Юлія Тимошенко звернулася до членів комітету зі збройних сил з проханням консолідувати зусилля щодо міжнародної підтримки нашої держави задля припинення російської агресії в Україні та досягнення миру.

Голова «Батьківщини» подякувала конгресменам за одностайну позицію США щодо подій в Україні та надану Сполученими Штатами безпекову допомогу Збройним Силам України. Вона також висловила сподівання, що допомога триватиме і надалі.

Юлія Тимошенко та Рік Ларсен

Також Юлія Тимошенко провела зустріч із конгресменом, високопоставленим членом комітету Палати Представників США з питань розвідки Адамом Шиффом.

Юлія Тимошенко та Адам Шифф

Сторони також обговорили протидію гібридній агресії, зокрема боротьбу з російською пропагандою, а також ситуацію з правами людини у постраждалих районах. Окрім того, йшлося про наступні президентські вибори в Україні та неприпустимість впливу влади на них.

Юлія Тимошенко подякувала Конгресмену Шиффу за його багаторічну підтримку нашої держави.

Лідер «Батьківщини» детально поінформувала співрозмовника про безпекову ситуацію, яка склалася в Україні внаслідок ескалації війни Російської Федерації проти України.

Зустрілась лідер “Батьківщини” і з колишнім мером Нью-Йорка Рудольфом Джуліані.

Сторони обговорили питання безпеки, зокрема ескалацію війни Росії проти України та надання США допомоги нашій країні, включаючи озброєння для протидії російській агресії.

У зустрічах також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Нагадємо, що з 4 до 7 грудня Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки.

У рамках візиту Голова партії «Батьківщина» вже провела зустрічі зі спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером, президентом Національного демократичного інституту (NDI) Дереком Мітчелом, президентом Міжнародного республіканського інституту (IRI) Деном Твайнінгом та регіональним директором інституту з питань Євразії Стівеном Ніксом, президентом Фонду захисту демократій Кліффом Меєм, сенатором від штату Арканзас, членом сенатських комітетів з питань збройних сил та розвідки Томом Коттоном,  членом комітету Сенату США з питань розвідки сенатором Джо Манчіном,  сенатором від штату Іллінойс, високопоставленим членом Демократичної партії США та членом сенатського комітету з питань оборони Річардом Дурбіном, а також взяла участь у круглому столі Атлантичної Ради.

Під час зустрічей головними темами для обговорення стали безпекова ситуація в нашій державі, зокрема ескалація війни Росії проти України, санкційна політика проти країни-агресора та проведення демократичних реформ.

Як повідомлялось, лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко з 4 до 7 грудня перебуватиме з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки.

Тимошенко в США провела переговори з Волкером, а також взяла участь у круглому столі в Атлантичній Раді.

Читайте також: Тимошенко: основа для досягнення переможного миру в Україні – формат переговорів «Будапешт плюс»

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.