Politerno > Україна і світ > Зеленський розповів про компанію в Росії (Відео)

Зеленський розповів про компанію в Росії (Відео)

  • 19 Січня, 2019
  • 1249 Переглядів
  • 0

Шоумен Володимир Зеленський запевняє, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії, що володіє компанією, яка знімає фільми на території РФ.

Про це він заявив в інтерв’ю “Українській правді”.

“Рішення у мене наступне, дуже просте і яке все знімає. Я зрозумів, що я можу вийти не з цієї компанії, яка там (в РФ – ред.), а з кіпрської компанії, яка є власником тих компаній. І все. Ось ми сьогодні знайшли це рішення і найближчим часом я вийду”, – сказав шоумен.

Зеленський визнав, що в Росії продовжує працювати компанія “Green films”, що належить кіпрській компанії “Green Family LTD”, в якій він є співвласником.

За його словами, дві інших належних їй компанії закрито, а ця “ще не закрита”.

На репліку журналіста, що “Green films” знімає фільм “Вниз” і навіть подавала заявку на державне фінансування фільму в Росії, Зеленський відповів, що заявку подавали “ті, хто займається цією компанією” в РФ, тому що вони передали компанію в управління.

Він пояснив, що “Квартал 95” отримує роялті від усього товару, який вироблявся до 2014 року.

Зеленський навів у приклад проект “Свати”, контракт за яким був укладений до війни з Росією.

“Контракт укладений на 10 років. Як я можу закрити цю компанію? Контракт до 2021 року. З 2011 до 2021 року ми отримуємо роялті від “Сватів”. Ми ці гроші отримуємо. Що ж нам треба робити? Закрити? Подарувати росіянам наші гроші? Ні”, – заявив він.

“Ми візьмемо ці гроші, вони переходять на нашу кіпрську компанію, з Кіпру вони приходять в Україну і на це ми знімаємо тут”, – пояснив шоумен.

Як повідомлялось, Володимир Зеленський, пересувається по місту в супроводі автівки компанії олігарха Ігоря  Коломойського.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE