Politerno > Тернопільщина > На Волині директор інституту ТНЕУ, депутат-ляшківець попався на хабарництві

На Волині директор інституту ТНЕУ, депутат-ляшківець попався на хабарництві

  • Січень 21, 2019
  • 1130 Переглядів
  • Comments Off

Директор Нововолинського навчально наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного університету, доктор  економічних наук, професор, академік академії економічних наук України, депутат Нововолинської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Роман Чорний затриманий за вимагання неправомірної вигоди в сумі 12 000 гривень від фізичної особи за безперешкодне встановлення та функціонування кавових автоматів у приміщенні вказаного навчального закладу.

Про це повідомляє місцеве видання ІА Волинські Новини.

Під час проведення слідчих дій по даному кримінальному провадженні, попередньо було задокументовано три факти вимагання та отримання Романом Чорним  неправомірної вигоди в сумі 7 000 гривень.

Депутата затримали у службовому кабінеті під час отримання останньої частини неправомірної вигоди у сумі 5 000 гривень.

Під час проведення огляду місця події було виявлено та вилучено предмет неправомірної вигоди у розмірі 5 000 гривень.

На даний час встановлюються обставини вчинення вказаного кримінального правопорушення, закріплення доказів протиправної діяльності та вирішується питання щодо затримання Романа Чорного в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відповідно до даних, які містяться в декларації Романа Чорного за 2017 рік, він разом із родиною проживає в Нововолинську.

Чоловік є власником земельною ділянки площею 817 квадратних метри в селі Сомин Турійського району, гаража площею 23,9 квадратних метри в Тернополі та квартири площею 40,8 квадратних метри в Нововолинську.

Дружина Неля Чорна – власниця двох квартир у Тернополі та Львові загальною площею 67 та 66,2 квадратних метри відповідно.

У 2017 році дохід Романа Чорного склав 320,77 тисячі гривень: 237,57 тисячі гривень зарплати та 83,2 тисячі гривень від відчуження нерухомого майна. Натомість річний дохід дружини становив 181,075 тисячі гривень.

Також чоловік вказав, що має 4,7 тисячі доларів, 3,8 тисячі євро та 1,5 тисячі англійських фунтів готівки.

Please follow and like us: