Politerno > Україна і світ > “ОПОРА”: 15 РДА Київщини публікують агітацію за Порошенка

“ОПОРА”: 15 РДА Київщини публікують агітацію за Порошенка

  • 14 Квітня, 2019
  • 1265 Переглядів
  • Comments Off

На офіційних сайтах 15 РДА Київщини опубліковані матеріали з ознаками передвиборної агітації на користь чинного президента Петра Порошенка.

Про це заявляє у неділю громадянська мережа “ОПОРА“.

“У 15 з 25 райдержадміністрацій області на офіційних сайтах розміщені новини агітаційного характеру, на окремих сайтах таких публікацій декілька. Йдеться про матеріали зі згадками кандидата у президенти та чинного глави держави Петра Порошенка”, – повідомляє “ОПОРА”.

Зокрема, на сайтах РДА в період з 8 по 10 квітня розміщена стаття під заголовком “Верховним головнокомандувачем не може бути людина, залежна від наркотиків – президент Порошенко”. У публікаціях посилаються на офіційний сайт президента України.

Зазначається, що ця стаття опублікована на сайтах Баришівської, Білоцерківської, Бориспільської, Бородянської, Васильківської, Володарської, Згурівської, Києво-Святошинської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Поліської, Рокитнянської, Сквирської, Таращанської та Яготинської районних державних адміністрацій.

Крім того, на сайтах окремих районних державних адміністрацій опубліковані й інші статті зі згадками про Порошенка та його участь у другому турі виборів як кандидата, зазначає “ОПОРА”.

Так, 8 квітня на сайті Яготинської РДА опублікували статтю “Президент виборцям: Я вас почув. Це сильний стимул проаналізувати помилки і урок на наступні п`ять років”.

Також 12 квітня на сайті Бориспільської РДА опублікована новина із тезами з виступу президента під час Дванадцятої зустрічі Київського безпекового форуму “Невтомна хвиля: стратегічний вибір України та Заходу”, де також присутні ознаки агітації.

“ОПОРА” зазначає, що відповідно до  п.4 та п.2  ч.4 ст.3 ЗУ “Про вибори Президента України”, рівність прав і умов участі у виборчому процесі забезпечується рівним та неупередженим ставленням органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів на пост президента України та забороною втручання у виборчий процес.

Крім того, згідно з ч.3 ст. 3 закону, усі кандидати на пост президента України мають рівні права і можливості брати участь у виборчому процесі. А відповідно до п.2 ч.1 ст. 64 ЗУ “Про вибори Президента України”, участь у передвиборній агітації забороняється органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост президента України).

Нагадаємо, як повідомили джерела у Миколаївському гарнізоні Військово-морських сил, заступник командуючого флотом Олексій Неіжпапа і радник глави держави Юрій Бірюков проводили бесіди серед офіцерів з метою агітації за кандидата в президенти Петра Порошенка.

Як повідомлялось, у різних містах України в неділю з’явилися білборди в стилістиці президента Петра Порошенка з написом “Кінець”.

Як повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало у коментарі “Українській правді”, провокаційна зовнішня реклама в стилістиці Петра Порошенка розміщена з порушенням законодавства.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE