Politerno > Україна і світ > Стало відомо, хто очолив список найбагатших людей України в минулому році

Стало відомо, хто очолив список найбагатших людей України в минулому році

  • Квітень 15, 2019
  • 381 Переглядів
  • Comments Off

За підсумками 2018-го року рейтинг 100 найбагатших людей України, за версією журналу “Фокус”, очолив власник групи “Систем Кепітал Менеджмент” Рінат Ахметов, статок якого оцінюють у $8,04 млрд.

Про це йдеться на сайті видання.

Згідно з рейтингом, як і рік тому, друге і третє місця займають співвласники групи “Приват” Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов ($2,6 і $2,5 млрд).

На четверту сходинку піднявся власник Ferrexpo – мільярдер Костянтин Жеваго ($1,73 млрд), на п’яту – власник “Смарт-холдингу” Вадим Новинський. Його статок оцінюють у $1,63 млрд.

Віктор Пінчук, який торік був четвертим, втратив дві позиції і з $1,4 млрд опустився на шосту позицію.

Сьому позицію займає власник “Миронівського хлібопродукту” Юрій Косюк – його статки оцінили в $1,08 млрд.

На восьмому місці розташувався власник “Кернел Груп” Андрій Веревський з $1,04 млрд.

Дев’ятий – власник Group DF Дмитро Фірташ ($940 млн), десяте місце – подружжя Герег, яким належить торговельна мережа “Епіцентр” ($930 млн).

Статки президента Петра Порошенка оцінюють у $850 млн, він втратив одне місце в рейтингу і посідає зараз 12 місце.

Рейтинг 100 найбагатших людей України за версією журналу “Фокус” за підсумками 2017 року очолив власник групи СКМ Рінат Ахметов, статки якого оцінили у 3,1 млрд доларів.

Друге, третє і четверте місце посіли співвласники групи “Приват” Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов (1,6 та 1,5 млрд доларів), Віктор Пінчук (1,4 млрд доларів) відповідно.

За даними світового банку, у 2017 році сукупна чиста вартість активів трьох найбагатших фізичних осіб перевищувала 6% ВВП України.

Please follow and like us: