Politerno > Україна і світ > Тимошенко: необхідно призначити силовиків, розслідувати корупцію і зупинити спробу привласнення ГТС

Тимошенко: необхідно призначити силовиків, розслідувати корупцію і зупинити спробу привласнення ГТС

 • 18 Червня, 2019
 • 741 Переглядів
 • Comments Off

Для розслідування корупційних злочинів високопосадовців, які керували країною останні 5 років, нам потрібні нові силовики. Тому Президент має подати кандидатури на нового Генпрокурора та Голову СБУ, а парламент має за них проголосувати.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та груп.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що в Президента є конституційне право звільнити та призначити Генпрокурора та голову СБУ, проте Зеленський поки не вніс подання на призначення.

«Нам треба звернутися до глави держави і розв’язати це таким чином: Президент завтра вносить подання на Генпрокурора та голову СБУ. Парламент за процедурою ad hoc має проголосувати за звільнення та призначення нових Генпрокурора та голови СБУ», – сказала вона.

Голова партії запевнила, якщо зараз не почнуться гучні розслідування і суспільству не пред’являть винних за розкрадання фінансів, землі, державного майна, це означатиме, що на позачергових виборах корумпована верхівка колишньої влади піде до Ради. І виникнуть підозри про якісь залаштункові домовленості за спиною суспільства, додала вона.

З огляду на це, Юлія Тимошенко закликала представника Президента у ВРУ звернутися до глави держави з прохання швидше внести кандидатури нових силовиків, а спікера — одразу ж після того, як відповідні подання надійдуть до Ради, винести їх на голосування в залі.

 

Юлія Тимошенко також звернулась до Президента щодо необхідності перевірити та припинити доведення ГТС України до штучного банкрутства задля її подальшого тіньового продажу за безцінь, а її команда передає заяви до ДБР та НАБУ щодо цих злочинних дій.

Як пояснила Юлія Тимошенко, «поки ми з вами тут мирно розмовляємо, на жаль, іде, по суті, привласнення газотранспортної системи України».

«Зараз практично контрольний пакет ГТС (побудова якої коштує приблизно 300 млдр євро) готується до передачі невідомим інвесторам. Україну позбавляють другого за значущістю національного надбання, що зараз все ще перебуває в державній власності», – зауважила політик.

Лідер «Батьківщини» занепокоєна тим, що наразі «Укртрансгаз» – абсолютно прибуткову та успішну структуру, яка має в основі власність на ГТС, доводять до штучного банкрутства.

«Я розраховую, що сьогодні Президент негайно направить своє контрольно-ревізійне управління в НАК «Нафтогаз» і перевірить, чому наша ГТС доведена до штучного банкрутства і дасть розпорядження, щоб припинити це», – наголосила Голова партії.

Окрім того, зазначила Юлія Тимошенко, треба зараз знайти всі постанови уряду Гройсмана, які дають зелене світло для тіньового продажу, і Президент має накласти на них вето, зупинити процес позбавлення народу України своєї найбільшої державної власності.

Окрім того, зазначила Юлія Тимошенко, треба зараз знайти всі постанови уряду Гройсмана, які дають зелене світло для тіньового продажу, і Президент має накласти на них вето, зупинити процес позбавлення народу України своєї найбільшої державної власності.

 

Читайте також: Знизьте тарифи та закрийте схеми розкрадання бюджету, – Тимошенко звинуватила Гройсмана в корупції

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •