Він полягає в зверненнях жителів Сходу України, які були змушені виїхати зі своїх міст, покинути свій будинок через російську агресію в 2014 році.
Всі звернення були записані російською мовою, до того ж учасники підкреслили, що вони вільно розмовляють російською мовою як в 2019, так і до 2014 року по всій території України. Це ще раз показує надуманість міфу – «притеснения русскоязычных граждан», яким Росія користується вже близько 30 років.
З формулюванням «защита русскоязычного населения» знайомі багато країн: Нагорний Карабах, Придністров’я, Осетія, Грузія, Чечня і, на жаль, Україна. Але потрібно чітко розуміти, що захист носіїв російської мови Росією розглядається виключно у вигляді силової агресії, встановлення своїх бандитсько-теророристичних угруповань на чолі захоплених територій.
Дивлячись на процеси в Каталонії, Парижі та інших гарячих точках Європи, ви неодмінно побачите сліди російських інтернет-ботів. Російська медіа машина пропаганди в Інтернеті націлена на розпалювання ворожнечі між людьми, яка призводить до ненависті і насильства !!! Ніяких загальних цілей з мітингувальниками вони не підтримують, мета російських ботоферм – хаос і безлад. Про російське втручання в соцмережах не раз заявляли спецслужби країн Євросоюзу. Звичайно, «найвпливовіша людина світу» В. Путін заперечує свою причетність до цих мерзенних злочинів, віджартовується і ухиляється від прямих відповідей.
Так само відбувається з українськими Кримом і Донбасом. Загинуло більше 15000 чоловік. У відповідь ми чуємо: це все бойовики, шахтарі, Росія тут ні до чого, референдум начебто організували місцеві жителі, #іхтамнет і т.д. Нахабна брехня влади РФ залишається безкарною. Україна зібрала достатньо доказів і надала їх в міжнародний суд в Гаазі.
Найсильнішою протиотрутою в цьому випадки є громадянські ініціативи, які нівелюють брехню пропаганди РФ.
Ми всі знаємо, що українському Донбасу зараз дуже важко, кожен день в тих місцях помирає людина, кожна мати молиться, щоб це був не її син. І це сумно. Давайте допоможемо жителям Сходу України в їх прагненні залишитися в своїй країні і позбутися від російської орди.
Підтримаємо громадянську ініціативу українців, запишемо відеозвернення до Путіна і покажемо, що ми проти російської агресії.
Записуємо відео і додаємо:
#ГолосДонбасса; #Іхтамнет, #россійскаяагрессія
#Voice_of_Donbass #Russian_aggression #Donbass’s voice
#ГолосДонбасса #Іхтамнет #россійскаяагрессія #Voice_of_Donbass #Russian_aggression #Donbass’s_voice
Читайте також: В ООН порахували жертви бойових дій на Донбасі з обох сторін