Службу безпеки України позбавили права розслідувань економічних злочинів.
Про це у Facebook повідомив народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк. Таке рішення було ухвалено на засіданні парламентського комітету з питань фінансової, податкової та митної політики.
“Наш комітет податкової та фінансової політики за моєю ініціативою переглянув своє рішення про Бюро економічної безпеки 3087-д в частині повноваження СБУ. Економіку з СБУ повністю прибрали”, – написав Железняк.
Як повідомляв OBOZREVATEL, 3 вересня Верховна Рада в першому читанні та за основу підтримала законопроєкт №3087-Д про створення Бюро економічної безпеки (БЕБ). Воно розслідуватиме злочини у сфері державних фінансів і замінить податкову міліцію.
У вересні 2019 року Кабмін постановою №846 відновив повноваження податкової міліції при Державній фіскальній службі. Передбачалося, що орган діятиме тимчасово, поки повноцінно не запустять Державне бюро розслідувань.УкраїнаКиївСлужба безпеки УкраїниБюро економічної безпекиЯрослав Железняк.
- Після статті Politerno однокласник Надала оперативно “продав” квартиру вартістю понад $300 000 матері Остапчук
- У Кремлі заявили, що готують зустріч Путіна і Трампа – вже визначили місце
- Путін сказав Віткоффу, що хотів би зустрітися з Трампом “у певний момент”, – Fox News
- СБУ хоче отримати свідчення проросійського нардепа на детективів НАБУ, той заявляє про “загрози життю” – УП
- Трамп заявив, що Віткофф досяг “значного прогресу” під час зустрічі з Путіним
- Оприлюднили невідомі кадри розстрілу цивільного в Бучі та мародерств російської армії