Politerno > Україна і світ > Харковом керуватиме колишній перший заступник Кернеса

Харковом керуватиме колишній перший заступник Кернеса

  • 9 Грудня, 2020
  • 484 Переглядів
  • 0

У середу, 9 грудня, Ігоря Терехова було обрано секретарем Харківської міської ради VIII скликання.

Про це повідомляється на офіційному сайті міськради.

Зазначається, що в результаті таємного голосування кандидатуру Ігоря Терехова підтримали 73 з 75 тих, хто голосував.

Як повідомив головуючий на сесії Олександр Новак, обрати Ігоря Терехова секретарем міськради запропонував Харківський міський голова Геннадій Кернес, який перебуває на лікуванні в німецькій клініці “Шаріте”.

Зазначимо, що з вересня 2015 року Ігор Терехов працював першим заступником голови Харківської міської ради. Нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради, Почесною відзнакою міського голови “За старанність. 350 років заснування Харкова 1654–2004”, Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради, Почесною грамотою Верховної Ради України, орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, відзнакою Харківської обласної ради “Слобожанська Слава”. Указом Президента України у 2007 році йому було присвоєно почесне звання “Заслужений економіст України”. Має науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

За інформацією адвоката Володимира Рисенка, Терехова підтримали представники “Блоку Кернеса”, ОПЗЖ, “Слуги народу”, Партії Шарія та “Європейської Солідарності”.

“Блок Кернеса отримав у цьому скликанні міськради 37 мандатів з 84. За секретаря міськради Ігоря Терехова, який буде тепер керувати Харковом і відповідати за астральний зв’язок з Шаріте, проголосувало, увага! 73 депутати з 83-х. Кернес за свого жерця, як розумієте, не голосував, хоча повідомлення електронної пошти з поданням Терехова на секретаря, нібито з Шаріте, сьогодні надіслав. Хоча, можливо, це була флешка з сусіднього компа. Хоча голосування і таємне, але все очевидно. 6 депутатів від Блоку Світличної не брали бюлетені для голосування, один був проти, один депутат утримався (можливо сам Терехов). Решта фракцій практично в повному складі проголосували за нового керівника ім’ям Кернеса – Блок Кернеса, ОПЗЖ, Слуги народу, Партія Шарія і, головне, Європейська Солідарність”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у середу, 9 грудня, Геннадій Кернес офіційно отримав повноваження міського голови Харкова, не будучи присутнім на першій сесії Харківської міської ради нового скликання.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE