На засіданні 16 грудня Кабінет міністрів погодив кандидатури Олександра Старуха та Андрія Бойчука на посади голів Запорізької та Івано-Франківської облдержадміністрацій.
Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан у Facebook.
Уряд проголосував за подання на звільнення з посади голови Запорізької ОДА Віталія Боговіна, який раніше був обраний головою Запорізької облради, та схвалив кандидатуру Олександра Старуха.
Згідно з даними відритих джерел, 47-річний Старух – уродженець Запоріжжя член партії “Батьківщина”, з 2005 по 2008 працював у Секретаріаті президента України, уже обіймав посаду голови Запорізької ОДА в 2008-2010 році.
44-річний Андрій Бойчук – уродженець Івано-Франківська. Представляючи себе на засіданні уряду, він зазначив, що має 13 річний досвід роботи в паливно-енергетичному секторі. В останні роки за його словами, Бойчук займався допомогою армії та волонтерською діяльністю.
