Politerno > Україна і світ > Частка поінформованих про зрив спецоперації щодо “вагнерівців” зросла майже на 15%, – КМІС

Частка поінформованих про зрив спецоперації щодо “вагнерівців” зросла майже на 15%, – КМІС

  • 1 Грудня, 2021
  • 318 Переглядів
  • 0

Більше 20% українців стверджують, що достатньо добре поінформовані про зрив спецоперації українських спецслужб із затримання бойовиків приватної армії Вагнера, 33,2% – відповідають, що лише щось чули, але не знають деталей.

Про це свідчать результати опитування КМІС.

“Про зрив спецоперації українських спецслужб із затримання бойовиків приватної армії Вагнер знають 65,7% українців, хоча з них лише 20,6% стверджують, що достатньо добре поінформовані, а 33,2% відповідають, що лише щось чули, але не знають деталей. Водночас, за останній місяць рівень поінформованості зріс (у жовтні 51,5% принаймні щось чули про це)”, – йдеться у дослідженні.

Упродовж 26-29 листопада 2021 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) опитано 1203 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% – для показників, близьких до 12%, 1,4% – для показників, близьких до 5%. 

Нагадаємо, майже 60% українців не підтримують ініціативи президента Володимира Зеленського балотуватися вдруге у 2024 році, ще третина вважають, що закон про деолігархізацію – це популістський крок націлений на підвищення рейтингів президента Володимира Зеленського і його команди. Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE