Politerno > Україна і світ > 58% українців проти другого терміну Зеленського і лише 18% назвали деолігархізацію щирим прагненням

58% українців проти другого терміну Зеленського і лише 18% назвали деолігархізацію щирим прагненням

  • 1 Грудня, 2021
  • 775 Переглядів
  • 0

Майже 60% українців не підтримують ініціативи президента Володимира Зеленського балотуватися вдруге у 2024 році, ще третина вважають, що закон про деолігархізацію – це популістський крок націлений на підвищення рейтингів президента Володимира Зеленського і його команди. 

Про це свідчать результати опитування КМІС, проведеного 26-29 листопада.

 

“Більшість респондентів (58,2%) не підтримують, щоб Зеленський балотувався на другий термін. Підтримують – 34,3%”, – йдеться у соцопитуванні.

Крім того, більшість респондентів (65,9%) негативно ставляться до можливого запровадження дистанційного голосування через інтернет, позитивно – 29%.

Дослідження проводили після пресконференції президента із журналістами, котра відбувалася у Києві 26 листопада. 

36% українців сприймають наміри з деолігархізації як популістських крок, щоб підвищити рейтинг.

Також 20,7% вважають це спробою взяти під контроль телеканали, що належать олігархам.

Близько 18% висловлюють думку, що це крок, який дозволить стати Україною успішною, і що це щире прагнення до справедливості.

При цьому 17,5% українців сприймають закон про деолігархізацію як намагання президента Володимира Зеленського та його оточення переділити власність і самим стати олігархами. 

Опитування провів КМІС упродовж 26-29 листопада 2021 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Було опитано 1203 респонденти віком від 18 років, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим).

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Похибка вибірки не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% – для показників, близьких до 12%, 1,4% – для показників, близьких до 5%.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE