Politerno > Україна і світ > У разі нападу на Україну, США відправлять війська до Східної Європи і можуть відключити Росію від SWIFT

У разі нападу на Україну, США відправлять війська до Східної Європи і можуть відключити Росію від SWIFT

  • 6 Грудня, 2021
  • 559 Переглядів
  • 0

Американські ЗМІ повідомляють з посиланням на високопосадовця США, що Штати направлять підкріплення на східний фланг НАТО у разі вторгнення РФ в Україну.

Про це пишуть The GuardianAFP, та журналістка CNN Наташа Бертран із посиланням на високопосадовця Білого дому.

За його словами, США дадуть “позитивну відповідь” на запити щодо посилення військ Штатів на східному кордоні НАТО.

Байден також дасть зрозуміти Путіну, що США не відкидають майбутнього членства України в НАТО, як того вимагав російський президент.

Проте чиновник “ясно дав зрозуміти” журналістам, що Байден не загрожуватиме прямою військовою відповіддю США.

“Безумовно, якби Путін рушив туди, з боку східних флангових союзників було б більше запитів, а також позитивна відповідь з боку Сполучених Штатів про додаткові сили”, – зазначив чиновник.

Своєю чергою CNNAFP інформують, що адміністрація президента США Джо Байдена розглядає широкий перелік можливих санкцій на випадок нападу Росії на Україну, зокрема може йтися про відключення РФ від платіжної системи SWIFT.

Зазначається, що санкції можуть торкнутися також російських енергетичних компаній, великих олігархів і банків. Крім того, вони можуть бути спрямовані проти суверенного боргу.

Як найбільш радикальний захід влада США обговорює відключення Росії від системи SWIFT.

Олігархам із РФ можуть заборонити в’їзд до США та закрити доступ до американських банківських рахунків.

Байден обговорює це питання із європейськими партнерами, остаточного рішення ще немає.

ЗМІ зі слів високопосадовця повідомляють, що США дадуть ‘позитивну відповідь’ на запит про посилення військ Штатів на східному кордоні НАТО через загрозу Україні з боку РФ.

Також країни ЄС і НАТО підтримали оцінку адміністрації Байдена щодо того, що Росія може вторгнутися в Україну, після безпрецедентного обміну між США та союзниками розвідувальними даними — повідомляє Finacial Times.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE