Politerno > Україна і світ > Офіс генпрокурора підтвердив, що не веде перевірку, яка нібито блокує призначення в САП

Офіс генпрокурора підтвердив, що не веде перевірку, яка нібито блокує призначення в САП

  • 28 Січня, 2022
  • 369 Переглядів
  • 0

Офіс генпрокурора не проводить спецперевірку кандидатів у керівництво САП, через яку нібито конкурсна комісія відкладає визначення переможця.

УП просила повідомити, чи надходили від комісії офіційні звернення з проханням провести перевірку, а також надати їхні копії та копії відповідей.

Офіс генпрокурора згадав лише звернення від 23 березня 2021 року. Тоді ОГП провів перевірку щодо кандидатів, у тому числі, нинішніх фіналістів Олександра Клименка та Андрія Синюка.

Про будь-які звернення, які конкурсна комісія надсилала би у грудні 2021 року, Офіс генпрокурора не повідомив.

Голова Конкурсної комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та його заступника заявила, що очікує на відповідь Офісу генпрокурора, яка дозволить оголосити переможців.

Нагадаємо, як заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін, оскільки президент України Володимир Зеленський обманув МВФ, пообіцявши призначити керівника САП ще в листопаді минулого року та не виконавши цієї обіцянки, Україні не варто очікувати нових позик принаймні до виконання цього зобов’язання з Меморандуму.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь