Politerno > Україна і світ > Додаткові сили США розгорнуть у східній Європі – CNN

Додаткові сили США розгорнуть у східній Європі – CNN

  • 2 Лютого, 2022
  • 300 Переглядів
  • 0

Президент США Джо Байден офіційно схвалив розгортання додаткових військових сил США в східній Європи на тлі загрози російській агресії.

Про це повідомив співрозмовники CNN серед американських офіційних осіб.

Очікується, що незабаром Пентагон оголосить, що війська будуть розгорнуті “найближчими днями”.

За словами джерел, йдеться про розгортання приблизно 2000 військовослужбовців США у Польщі та ще кількох тисяч у південно-східних країнах НАТО, включаючи Румунію.

За словами джерел, частина військ, які будуть розгорнуті незабаром, уже розміщені в Європі, тоді як інші прибудуть з тих, що знаходяться в США і вже перебувають у підвищеній бойовій готовності.

Раніше у США привели 8500 військовослужбовців у стан підвищеної готовності на випадок, якщо будуть залучені Сили реагування НАТО та швидко знадобляться військові США.

За словами офіційних осіб США, це розгортання є демонстрацією підтримки союзникам по НАТО, які відчувають загрозу через військові дії Росії біля кордонів України.

Нагадаємо, іспанське видання El Pais отримало у своє розпорядження відповіді США та НАТО на пропозиції Росії щодо так званих “гарантій безпеки”, та опублікувало їхні деталі.

У вівторок президент РФ Володимир Путін заявив, що вступ України до НАТО створить загрозу воєнного конфлікту Росії з Альянсом через Крим.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE