Politerno > Україна і світ > “Ви здобудете тільки ганьбу та смерть”: легенда ВДВ звернувся до військових Білорусі. ВІДЕО

“Ви здобудете тільки ганьбу та смерть”: легенда ВДВ звернувся до військових Білорусі. ВІДЕО

  • 27 Лютого, 2022
  • 729 Переглядів
  • 0

Легендарний білоруський підполковник ВДВ запасу Валерій Сахащик закликав військових Білорусі не виконувати злочинний наказ і не вступати у війну з Україною.

“Неможливо підготуватися до того, щоб стати героєм. Просто в житті кожної людини виникає ситуація, коли він повинен зробити вчинок. Тут і зараз і або ввійти в історію, або вирішити зачекати на більш відповідний момент.

Можливо, не всі повернуться живими, бо російська армія вже 3 доби перебуває в пеклі.

Кількість вбитих нараховується тисячами, полонених – сотнями, пораненими переповнені госпіталі. Жодні цілі операції не досягнуті, не взяли ні Київ, ні жоден обласний центр.

Жодних правових підстав у білоруських військових сил вдиратися в Україну немає. Це прямо забороняє чинна Конституція.

Це не наша війна. Ви не захищатимете свою батьківщину, дім чи сім’ю й не здобудете слави – тільки ганьбу, приниження та смерть”, – заявив Сахащик.

 

Сахащик – засновник руху “Чорний орел”, широко відомий в спецназівських колах командир 38-мої гвардійської мобільної бригади.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко зателефонував президенту України Володимиру Зеленському, й вони домовилися, що українська та російська делегації зустрінуться на кордоні в районі річки Прип’ять.

Посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що наказ Путіна привести сили стримування РФ, які включають ядерну зброю, у режим підвищеної бойової готовності є неприйнятною ескалацією.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE