Politerno > Україна і світ > Українська ракета влучила у “Москву”: біля берегів Криму горить російський крейсер

Українська ракета влучила у “Москву”: біля берегів Криму горить російський крейсер

  • 13 Квітня, 2022
  • 1023 Переглядів
  • 0

Ракети українського протикорабельного комплексу “Нептун” влучили у російський ракетний крейсер “Москва” ЧФ РФ, через що на ньому виникла пожежа.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

 

“Ракети “Нептун”, які стоять на сторожі Чорного моря, завдали російському кораблю дуже серйозних пошкоджень”, – написав він. 

Інформацію про пожежу, яку поширили в соцмережах, підтвердив радник голови ОПУ Олексій Арестович в інтерв’ю правозахиснику Марку Фейгіну.

“З флагманом морського флоту крейсером “Москва” сталася якась несподіванка. Сильно горить… Там 510 людей екіпажу, не можемо зрозуміти, що сталося – чи два матроси покурило не в тому місці, чи порушили в черговий раз якісь заходи безпеки, не щастить”, – зауважив він.

Як повідомив з посиланням на власні джерела колишній народний депутат Сергій Висоцький, в ракетний крейсер “Москва”, який входить до складу 30-ї дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту РФ, поцілили дві українські ракети.

“Мені підтвердили: дві ракети українського протикорабельного комплексу “Нептун” здійснили ураження флагману ЧФ РФ ракетного крейсеру “Москва”! Два попадання з двох! Увесь Чорноморській флот Росії виведений для здійснення термінових рятувальних заходів!” – написав екснардеп.

Народна депутатка Ірина Фріз додала, що ракетний крейсер “Москва”, який стояв на якорі у Севастопольській бухті, зник з радарів. Оскільки на морі вирує шторм, рятувальна операція військового корабля ускладнена. Ймовірно, його доведеться затопити.

У російській Вікіпедії в статті про ракетний крейсер “Москва”, збудований у 1976 році, також уже з’явилася інформація про його враження українськими ракетами.

Відомо, що цей російський крейсер має артилерійське, зенітне, протичовнове та мінно-торпедне озброєння. Також на ньому встановлено 16 пускових установок протикорабельних ракет П-1000 “Вулкан”, що мають дальність враження цілей до 1000 км. Несе на борту один гелікоптер Ка-27.

Нагадаємо, Сполучені Штати нададуть новий пакет безпекової допомоги Україні обсягом 800 мільйонів доларів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE