Politerno > Україна і світ > В Україні дозволили користуватися Starlink усім охочим

В Україні дозволили користуватися Starlink усім охочим

  • 20 Квітня, 2022
  • 713 Переглядів
  • 0

Регулятор у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) дозволив використання терміналів Starlink усім категоріям користувачів, а не лише критичній інфраструктурі.

Про це повідомив у Telegram міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 

За його словами, НКЕК за ініціативи Держспецзв’язку ухвалила рішення, яким передбачено:

  • на період дії режиму воєнного стану використання абонентських супутникових терміналів системи SpaceX Starlink дозволяється усіма категоріями користувачів;

  • внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України для унормування умов роботи системи SpaceX Starlink на території України відповідно до цього рішення.

“НКЕК прийнято рішення рекомендувати НЦУ (Національному центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій – ред.) дозволити усім категоріям користувачів використання абонентських супутникових терміналів системи SpaceX Starlink”, – йдеться у заяві НКЕК.

“Кілька годин тому було прийнято рішення, що дозволяє використовувати термінали усім громадянам України та всім органам і підприємствам будь-якої форми власності”, – додав голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь. 

За його словами, до цього заборони користуватися Starlink не було, але були нормативні обмеження, які усунули.

Раніше міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що Starlink розпочав роботу на відкриттям представництва в Україні.

Нагадаємо, міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що ні Коломойський, ні Петровський (“Нарік”) не допомагають обороні міста.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE