Politerno > Україна і світ > Міністр оборони Британії заявив, що Україна має право атакувати територію РФ

Міністр оборони Британії заявив, що Україна має право атакувати територію РФ

  • 26 Квітня, 2022
  • 905 Переглядів
  • 0

Україна має повне право атакувати територію Росії – у Лондоні не проти, аби для цього застосували західне озброєння.

Про це Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив під час інтерв’ю Time Radio

Заступник державного секретаря парламенту з питань збройних сил Джеймс Геппі додав, що зброя від Заходу навіть має необхідну для цього дальність дії. 

“Багато країн по всьому світу використовують «імпортні» комплекти … Ви схильні звинувачувати не країну, яка їх виробила, а країну, яка їх випустила”, – додав Геппі. 

“Річ у тім, що Україна була суверенною країною, яка мирно жила в межах своїх кордонів, а потім інша країна вирішила порушити ці кордони і ввести 130 тисяч військових до їхньої країни.

Це започаткувало війну між Україною та Росією, а у війні Україна має завдати удару вглиб супротивника, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів, і це частина війни”, – цитує слова міністра The Guardian.

Він додав, що “цілком законно для України націлюватися вглиб Росії, щоб порушити логістику, яка, якби вона не була порушена, безпосередньо сприяла б смертям та різанині на українській землі”.

Нагадаємо, окупаційні війська РФ вночі 26 квітня продовжили обстрілювати схід та південь України, найважча ситуація на Донбасі та Херсонщині.  

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь