Politerno > Україна і світ > Подоляк каже, що “канали Порошенка” викинули з ефіру через “нарцисизм” – на Еспресо відповіли

Подоляк каже, що “канали Порошенка” викинули з ефіру через “нарцисизм” – на Еспресо відповіли

  • 31 Травня, 2022
  • 915 Переглядів
  • 0
Подоляк

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що 5 канал, Прямий та Еспресо вимкнули з цифрового ефіру через “нарцисизм” експрезидента України та “руйнівні інформаційні технології”.

Про це повідомило Укрінформ з посиланням на інтерв’ю Подоляка LB Live.

На початку травня телеканали “Прямий” та “П’ятий” повідомили, що Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) незаконно відключив їх від мовлення. Те саме зазначив і канал “Еспресо”.

На думку радника голови ОП, це сталося, бопостало питання єдиної інформаційної політики країни під час війни.

“Частково (вказані канали транслювали національний телемарафон – ред.) – так. А частково – транслювали людину, яка дуже закохана в себе. У нас багато нарцисів, я розумію, у нас політика побудована на нарцисизмі як такому, ми продаємо часто нарцисів.

Так ось, ця людина, закохана в себе, опосередкований власник каналів, я не дуже розумію, навіщо під час війни цю самозакоханість, свої наративи продавати в такому вигляді в рамках єдиного інформаційного пакета”, – зазначив Подоляк.

На зауваження, що те саме можна сказати й про “нарцисів, які зараз паразитують в ефірі загальнонаціонального телемарафону”, радник голови ОП відповів, що “збитки, які завдає суб’єкт (Порошенко – ред.), набагато більші”.

“Тому що нарцисизм, коли ти просто продаєш себе, тому що ти хочеш монетизуватись на певному рівні – це одна справа. Це непрофесійно, але це маленька шкода. А інша справа — коли ти все ще ніяк не можеш змиритись із тим, що ти програв. І для того, щоб якось підсвідомо компенсувати це, ти можеш піти на будь-які руйнівні інформаційні технології”, – упевнений Подоляк.

В Еспресо відповіли, що канал ніколи не належав Порошенку. Там називають обмеження мовлення загрозою для євроінтеграції та демократії. Крім того, телеканал зазначає, що заяви Подоляка можуть стати “предметом розгляду правоохоронних органів і РНБО”

“Заява Подоляка – це підтвердження того, що відключення “Еспресо” з Т2 має політичний характер та є переслідуванням свободи слова в Україні, а жодні законні підстави для цього відсутні…

Еспресо вже 2 місяці намагається дізнатися причину незаконного вимкнення каналу з Т2. РНБО та інші державні органи говорять, що не мають до цього жодного відношення. Радник ж голови Офісу президента, який за посадою взагалі не уповноважений давати коментарі з цих питань, пояснює відключення каналу політичними причинами”, – заявили на каналі “Еспресо”.

Влада позбавила цифрового ефіру телеканали “Еспресо”, “5” і “Прямий” на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони.

Нагадаємо, народні депутати ухвалили рішення щодо звільнення уповноваженої ВР з прав людини Людмили Денісової.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE