Politerno > Україна і світ > Обстріл в’язниці в Оленівці здійснили “вагнерівці” за вказівкою Пригожина – ГУР МО

Обстріл в’язниці в Оленівці здійснили “вагнерівці” за вказівкою Пригожина – ГУР МО

  • 29 Липня, 2022
  • 1872 Переглядів
  • 0

Вбивство українських полонених в Оленівці на Донеччині організували найманці ПВК “Вагнера” за особистою вказівкою Євгена Пригожина без узгодження з Міноборони РФ.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Telegram.

“Вибухи в Оленівці – свідома провокація та беззаперечний акт тероризму з боку збройних сил окупанта. За наявною інформацією, він  здійснений руками найманців зі складу ПВК “Вагнера” (Ліга) за особистою командою номінального власника вказаного ПВК – Євгена Пригожина. Організація та здійснення теракту не були узгоджені з керівництвом міністерства оборони РФ”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією ГУР, вибух влаштували для приховування фактів розкрадання коштів, виділених на утримання українських полонених.

1 серпня у колонію мала прибути комісія з Росії для перевірки витрат виділених коштів та умов утримання полонених. Однак реальний стан будівлі не відповідав вимогам, тому “проблему” усунули шляхом знищення приміщення, разом з розміщеними в ньому українцями.

Другою метою теракту було підвищення соціальної напруги навколо України, зважаючи на суспільний інтерес до полонених Героїв “Азовствалі”.

У розвідці додали, шо приміщення було спеціально обладнане для утримання полонених з “Азовсталі”. Роботи у будівлі закінчилися 2 дні тому, після чого в неї перевели частину утримуваних українських захисників.

Як повідомлялося, в телефонних розмовах окупанти підтверджують, що саме вони винні у вибуху в колонії окупованої Оленівки, внаслідок якого загинули щонайменше 53 українських полонених.

Нагадаємо, ЗСУ знешкодили розвідувальну групу окупантів в районі Щурівки на Слов’янському напрямку, а також змусили відійти ворожус розвідгрупу на Краматорському напрямку.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE