Politerno > Україна і світ > Бельгія заморозила активи РФ на суму понад 50 мільярдів євро

Бельгія заморозила активи РФ на суму понад 50 мільярдів євро

  • 2 Серпня, 2022
  • 100 Переглядів
  • 0

Бельгія заморозила 50,5 млрд євро коштів людей, компаній та інших юридичних осіб, які потрапили під санкції після вторгнення Росії в Україну.

Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє De Morgen.

Ці 50,5 мільярда євро включають всі види фінансових активів, таких як гроші та акції, які знаходяться в Бельгії і якими володіють 1229 осіб і 110 інших організацій, таких як російські політики, олігархи, банки та компанії, на яких накладено санкції.

Деякі санкції були введені після анексії Росією українського Кримського півострова в 2014 році, але більшість було введено після вторгнення в Україну в лютому.

У Федеральній службі державних фінансів Бельгії не уточнили, у кого з фізосіб чи компаній заморожено найбільші суми: “Все, що ми можемо сказати про це, це те, що під час останньої хвилі санкцій ми знайшли імена, чиї активи були заморожені”.

Останні пакети санкцій додали до списку кілька банків, таких як Сбербанк, найбільший російський банк, і ВТБ Банк, один із найбільших банків Росії, найбільшим акціонером якого є держава.

Нагадаємо, Американський Інститут вивчення війни вважає, що відповідальність за вбивство 53 українських військовополонених у в’язниці окупованої Оленівки Донецької області 28 липня несе Росія

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE