Politerno > Україна і світ > У того, хто вбив Кірєєва було на меті не допустити, щоб ми втрутилися в чужу гру, – Буданов

У того, хто вбив Кірєєва було на меті не допустити, щоб ми втрутилися в чужу гру, – Буданов

  • 22 Січня, 2023
  • 1304 Переглядів
  • 0

Глава ГУР МО Кирило Буданов заявив, що співробітник розвідки Денис Кірєєв їхав на перемовини у Мінськ, аби затягнути перемовини з Росією та виграти час.

Про це Буданов заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода“.

"Яка роль? Я відправив його (Кірєєва на перемовини з Росією у Мінськ на початку повномасштабного вторгнення – ред.) туди. І перший раз і другий раз він же ж мав сідати в потяг відразу після того, як мав завітати до СБУ.

Оскільки людина вже загинула, ми можемо про це казати: головне завдання, яке ми йому поставили – це затягнути процес для того, щоб виграти час. Оскільки пан Кірєєв особисто знав двох осіб з того переговорного процесу, які представляли російську сторону.

Я можу висловити абсолютно свою суб’єктивну думку. Ще раз хочу це підкреслити: у того, хто це навмисно зробив (вбив Кірєєва – ред.), було на меті не допустити того, щоб ми втрутилися в чужу гру і затягнули цей процес для того, щоб дозволити нашим ЗСУ, скажімо так, зробити певні дії по відсічі ворога.

Якщо ви пам’ятаєте ті події, то тоді ситуація була близька до критичної. Думаю, ви гарно маєте це пам’ятати. І була певна кількість людей, яка, скажімо так, не дуже хотіла, щоб Україна перемогла", зазначив керівник військової розвідки.

Днями стало відомо, що застрелений на початку повномасштабної війни Денис Кірєєв, якого СБУ називала зрадником, напередодні вторгнення Росії попередив ГУР МО про план Москви захопити Київ.

Нагадаємо, НАБУ провело обшуки та затримало заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE