Politerno > Україна і світ > Залужний домовився з союзниками зосередитись на дронах для ЗСУ

Залужний домовився з союзниками зосередитись на дронах для ЗСУ

  • 16 Серпня, 2023
  • 245 Переглядів
  • 0

Військове керівництво України на зустрічі з партнерами із США та Британії домовилося зосередити увагу на забезпеченні української армії дронами.

Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у Telegram.

“Вкрай важливе питання – це дрони. Протидія ворожим безпілотникам та нарощування власних спроможностей. Домовилися з партнерами зосередити роботу в цьому напрямі”, – зазначив Залужний.

Залужний повідомив, що зустріч з партнерами у розширеному форматі відбулася у вівторок 15 серпня.

Залужний розповів партнерам про обстановку на фронті, про перебіг наступальних та оборонних операцій. Також ознайомив із планами ЗСУ на найближчий час та у більш віддаленій перспективі. Обговорили можливі дії противника.

“Окремо зупинилися на потребах військових підрозділів: боєприпаси, озброєння, засоби ППО, РЕБ, пристрої для дистанційного розмінування – це те, що необхідно. Також обговорили можливості посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури від ворожих повітряних атак”, – додав Залужний.

У переговорах з української сторони брали участь начальник Генштабу Шаптала, заступник Залужного Забродський, командувач ВМС Неїжпапа, перший заступник міністра оборони Павлюк та начальник ГУР Буданов.

Захід на перемовинах представляли верховний головнокомандувач Обʼєднаних збройних сил НАТО в Європі та командувач ЗС США в Європі генерал Каволі, а також начальник Штабу оборони Великої Британії адмірал Радакін та представники делегацій партнерів.

Згодом й президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна спільно з партнерами працює над тим, щоб збільшити в рази виробництво дронів, яких дуже потребують українські військові.

Президент також наголосив, що необхідна систематизація того, що вже постачається у війська та використовується, бо "дрони – це "очі" та захист на передовій".

За словами Зеленського, військовим потрібні безпілотники різної дальності і для різних цілей.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США в середу оголосило про запровадження санкцій проти трьох компаній із Казахстану, Росії та Словенії, які сприяють торгівлі зброєю між Москвою та Пхеньяном.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE